20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

210

Від автора: коли мова заходить про просування свого бізнесу, немає нічого краще, ніж видеомаркетинг. При допомозі хорошого відео набагато простіше показати всі особливості вашого товару, як легко його використовувати, а також залучити потенційних покупців.

Відеоконтент також відмінно підходить для сайтів, де основний контент формується користувачами, а також для відеохостингів. На щастя, WordPress – потужна платформа, за допомогою якої дуже просто створити сайт під відео за допомогою величезного вибору якісних плагінів та тем.

Однак перш ніж перейти до кращих тем для WordPress відео, нам необхідно приділити трохи часу і розглянути кілька визначальних факторів, на які варто спиратися у виборі найкращих тем.

Якщо ви веб-дизайнер або працюєте в сфері цифрового маркетингу з клієнтами, то саме ви повинні направляти їх в процесі підбору кращих тем для сайту, оптимізованого під відеоматеріали. Почніть з ключових особливостей, на які вони повинні дивитися.

Що шукати в професійній теми під відео для WordPress

Нижче представлено кілька речей, які варто враховувати при виборі тем під відео:

1. Mobile friendly дизайн

З огляду на величезну популярність смартфонів і планшетів, необхідно переконатися, щоб кнопки в програвачі не були настільки маленькими, що по ним неможливо потрапити з мобільного пристрою. У вибраній вами темі повинна бути така функція, а тема повинна підлаштовуватися під розмір екрану.

2. Швидке завантаження

У порівнянні з іншим контентом, відео завантажується довше всього. Показ більше одного відео на сторінці може швидко поховати всі хороші відчуття від роботи з сайтом. Дивіться на те, щоб тема була оптимізована під швидке завантаження.

3. Можливості по налаштуванню

Вибирайте тему з великим вибором налагоджень, щоб ви могли непомітно інтегрувати її зі своїм брендом і створити зовнішній вигляд, відчуття і сам макет, які будуть виділяти вас серед конкурентів.

4. Шорткоди

У випадку з відео темами шорткоди особливо корисні. З їх допомогою можна швидко витягувати будь-які дані про відео.

5. Інтеграція з видеохостингами

Завантаження відео на свій хостинг може швидко забити такий дорогоцінний дисковий простір. Якщо ви плануєте завантажувати багато відео на свій сайт, то вкрай важливо шукати тему з можливістю прямої вставки відео зі сторонніх сайтів (Youtube, Vimeo і DailyMotion).

Топ тим для WordPress відео

Якщо вам потрібно перестрибнути відразу на WP відео теми, ця добірка з топ 20 допоможе вам у цьому:

Videotube — Тема для WordPress відео

Videotube – адаптивна тема WordPress для відео, спеціально спроектована так, щоб спростити процес створення веб-сайту, оптимізованого під відеоконтент. Чиста і сучасна платформа, в якій можна завантажувати відео з Youtube, Vimeo, DailyMotion, Hulu і будь-якого іншого відеохостингу з підтримкою протоколу oEmbed.

У комплекті з темою йдуть 10 макетів домашньої сторінки, 6 колірних схем, підтримка превью кадрів і користувальницьких відео, Visual Composer, а також потужна панель Theme Options, за допомогою якої можна налаштувати тему під себе.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Snaptube – Преміум тема для WordPress відео

Snaptube – потужна, багата на функціонал тема для WP відео, яка дозволяє комфортно налаштувати широкий діапазон особливостей через панель інструментів. Адаптивний дизайн з drag-and-drop конструктором клієнтської частини, а також підтримка вставки відео з Youtube, Vimeo і DailyMotion. Також є можливість додавати відео на свій хостинг.

Тема підтримує безліч типів реклами, 13 користувальницьких віджетів для сайдбара, серед яких уподобання, популярні відео і відео за категоріями. Також ви отримаєте користувальницькі модулі для відео, типографіки, вкладок і акордеона, блог, галерею і т. д.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

VideoTouch — Гнучка тема для WP відео

VideoTouch – адаптивна, retina-ready тема для WP із зрозумілим і сучасним дизайном. У парі також йде потужний конструктор сторінок, які дає вам повний контроль над макетом сайту. Тема інтегрується з BuddyPress, що дозволяє додати на сайт опції з соціальних мереж, а також з WooCommerce, за допомогою якого можна створити справжній інтернет-магазин.

У комплекті з VideoTouch ви також отримаєте безлімітні хедеры, футеры і сайдбары, 4 користувальницьких типу постів, два вбудованих слайдера, панель з налаштуваннями, а також вбудований демо контент, який допоможе з установкою теми.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

NewsTube — WP блог і відео

NewsTube – зрозуміла і добре продумана тема, відповідна під журнал, блог і відео сайти. З темою ви отримаєте адаптивний, retina-ready дизайн, а також гнучкі макети і потужну панель Theme Options, за допомогою якої можна з легкістю налаштувати весь сайт під себе.

NewsTube підтримує відео як з безлічі популярних відеохостингів, так і з боку клієнта. Є можливість створювати відео канали і плейлисти, або ж можна імпортувати бачив і канали з YouTube.

Серед інших особливостей можна виділити безлімітні варіації макета теми, безліч шорткодов, опції теми, живі пости, багатосторінкові пости, заздалегідь задані місця під рекламу, привертають увагу віджети, зв’язок із соціальними мережами, SEO оптимізацію і багато іншого.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Kinetika – Повноекранна тема для фото/відео

Kinetika – адаптивна, повноекранна тема для фотографій з підтримкою WooCommerce, вбудованими постами по подіям, фото галереями та безліччю функцій для демонстрації портфоліо. Kinetika може показувати слайд-шоу і відео на тлі, а прозорість кожної сторінки регулюється окремо.

Серед інших можливостей можна виділити конструктор сторінок, опції для налаштування, генератор шорткодов, користувальницькі віджети і модулі. Крім того, тема оптимізована під SEO і швидкість завантаження.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

SlimVideo — WordPress тема для відео

SlimVideo спроектована для створення приголомшливого сайту, основний упор на якому зроблений на зрозумілій і елегантному способі відображення відеоконтенту. Тема адаптивна і йде в комплекті з потужні конструктором сторінок, з допомогою якого можна створювати унікальні макети окремих сторінок.

Тема включає в себе три користувацьких постів типу, сім режимів перегляду постів, безлімітні хедеры, футеры і сайдбары, можливість завантажувати відео з боку клієнта, підтримку WooCommerce, чотири слайдера і багато іншого.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Vancouver – Тема блогу на WordPress з безліччю макетів

Vancouver – адаптивна, багатоцільова тема, яка привертає увагу користувачів за допомогою відео прямо в хедері сайту. Ви отримаєте чотири макета блогу, живий кастомайзер з 200 опціями, 4 стилю хедера, слайдер, підтримку користувацьких шрифтів і кольорів, сім користувальницьких віджетів, різні формати постів і т. д. Vancouver також оптимізована під SEO і дружить з AdSense.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

HyperX — WP портфоліо для фрілансерів та агентств

HyperX – приголомшлива, адаптивна тема, створена спеціально для фрілансерів і агентств. Це унікальний спосіб показати свій товар і портфоліо, а також можливість використовувати відео на сторінках портфоліо і галерей. У HyperX безліч заготовлених налаштувань навігації, що дозволяє дуже швидко запустити сайт в роботу.

В темі є панель налаштувань, вбудована безпосередньо в кастомайзер WordPress, а також плагін Visual Builder, за допомогою якого можна створювати макети на льоту.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

VideoNews — WordPress тема журналу

VideoNews – адаптивна тема для журналу з великим ухилом в відеоконтент. В темі є дві вбудовані колірні схеми, чорна і червона, а також є можливість завантаження відео з боку клієнта.

Також ви отримуєте 5 модулів для віджетів, 10 користувальницьких віджетів, прилипають сайдбары, вылетающее меню для мобільних пристроїв, живий пошук, підтримку Google Rich Snippets, безлімітні кольору, систему оцінок і багато іншого.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Videofly — WP відеохостинг і портал

Якщо ви намагаєтеся створити повноцінний відеохостинг, то в Videofly ви знайдете все для цього необхідне. Адаптивний дизайн, безлімітні можливості з налаштування та підтримка будь-яких джерел відео.

Також є можливість монетизації відео за допомогою вставки текстової реклами та зображень поверх відео. Серед інших можливостей можна виділити 2 стилю відео, прилипають сайдбары і відео, 5 вбудованих слайдерів, плейлисти і багато іншого.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

HotMagazine

HotMagazine – багатоцільова, адаптивна тема для WP, підходяща для новинних сайтів, журналів і сайтів з оглядами. У комплекті ви отримаєте унікальні демо стилі, в тому числі і демо макет для відео, який відмінно показує пости з відео. Серед інших можливостей можна виділити підтримку адаптивної реклами у відео, систему оцінок, SEO оптимізацію, безлімітні сайдбары, а також конструктор сторінок Visual Composer.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Goodwin — WP тема для фотографій та відео

Goodwin – сучасна і креативна тема WordPress, спеціально спроектована і розроблена для фотографів і тих, хто займається відео. У комплекті ви отримаєте гарний повноекранний макет, на якому ваше портфоліо буде виглядати дуже незвично.

Серед інших особливостей варто зупинитися на конструкторі сторінок Drag & Drop GT3 Page Builder Plugin, адаптивний дизайн, SEO оптимізації, різних макетів для галерей і портфоліо і т. д.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Mixed — Сучасний WordPress шаблон

Mixed – сучасна бізнес тема з адаптивним дизайном і підтримкою фонового відео. У комплекті ви отримаєте 14 стилів домашньої сторінки плюс дві версії односторінкового дизайну, різні дизайни заголовків на сторінках, безлімітна налаштування, Visual Builder, 800+ користувальницьких іконок і багато іншого.

Mixed пропонує широкий спектр можливостей і елементів, що дозволяє створити сайт майже будь-якого типу.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Vong – Адаптивна тема портфоліо для WP

Vong – адаптивна тема портфоліо з можливістю установки відео в якості хедера сторінки або фону, що моментально привертає увагу відвідувачів.

Тема виконана в сучасному мінімалістичному дизайні і пропонує широкий спектр по налаштуванню: інтеграція з Google Fonts і покращення якості її роботи, безлімітні кольору, фільтрація портфоліо, три розміру портфоліо, а також можливість створити портфоліо з нескінченною прокруткою.

В темі також є макет сторінки команди, на якій можна представити всіх членів вашої команди. Віджети можна розмістити у будь-якому місці.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

YorkPress – Креативний шаблон блогу на WordPress

Yorkpress – сучасна і адаптивна тема для WP, ідеально підходить для блогу чи журналу. В темі є панель налаштувань, живий кастомайзер, drag-and-drop конструктор сторінок і шорткоди.

YorkPress підтримує фонові відео і паралакс прокручування, формат відео постів, що полегшує вставку своїх роликів або роликів з Youtube. Також тема сумісна з WooCommerce.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Lambert — WordPress тема для кафе

Lambert – адаптивна WP тема, спроектована спеціально для ресторанів, кафе і пабів. В темі є 6 дизайнів домашньої сторінки з підтримкою фонового відео, фонових каруселей і слайд-шоу. Тема пропонує підтримку WooCommerce і інтеграцію з Google Maps, плагін бронювання столиків, а також Visual Composer.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Almond – Тема для WordPress блогу надихаючого

Елегантна і повітряна тема з гарним форматом відео постів. Almond робить сильний акцент на візуальному контенті. Шість варіантів домашньої сторінки з підтримкою сіткового і плиткового макетів, живий кастомайзер, адаптивний дизайн, прилипає хедер, інтеграція з Google Fonts, безлімітні кольору і іконки Font Awesome.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Hershel – Багатоцільова тема WordPress

Hershel – гнучка, багатоцільова тема WordPress з 15 демо макетами і адаптивним дизайном. Тема підтримує відео пости і фонове відео, портфоліо, шість варіантів хедера, паралакс ефект, а також найголовніше — Revolution Slider і Visual Composer. Hershel оптимізована під SEO і швидкість завантаження.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Solar — Тема для WordPress відео

Solar – адаптивна тема WordPress з підтримкою відео в будь-якому місці в темі, в тому числі в слайдері. Тема оптимізована під ретина дисплеї і йде в комплекті з безлімітними колірними схемами і підтримкою постів різного формату, а також безлімітними сайдбарами. В шаблоні також є користувальницький віджет Flickr, який автоматично витягує ваші зображення з Flickr.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Redwood – Адаптивна тема для WordPress блогу

Чистий і класичний дизайн слайдера, промо боксів і відео постів в темі Redwood робить її відмінним вибором, якщо вам потрібно продемонструвати контент без зайвих подразників. В темі є 5 макетів блогу, настроювані стилі для MailChimp для плагіна WP, 5 користувальницьких віджетів, прилипающее меню і безліч опцій налаштування, щоб задовольнити відвідувачів.

20 кращих тем для WordPress відео з красивою галереєю і з повноекранним режимом

Кращі практики та поради для відео сайтів

Як тільки ви встановили тему і налаштували її, вам потрібно витратити трохи часу на оптимізацію відео. Якщо підійти до цього завдання абияк, інтеграція відео може сильно нашкодити сайту: весь сайт буде гальмувати і відволікати користувачів від написаного контенту і CTA елементів.

Однак якщо все зробити правильно, відео може стати відмінним інструментом для підвищення досвіду і збільшення продажів. Нижче я зібрав кілька порад, про які потрібно пам’ятати для правильної інтеграції відео:

1. Як можна сильніше стискайте відео

Відео, яке постійно підвантажується, не тільки відволікає, але це ще і виглядає непрофесійно. Щоб уникнути цього, використовуйте дозвіл 720p з низькою частотою кадрів (24 або 25 кадрів в секунду) для плавного відтворення.

2. Обмежте максимальний розмір і довжину відео

Низький бітрейт забезпечить плавність відтворення, а маленький розмір файлу заощадить пропускну здатність. Обмежте довжину роликів до 30-40 секунд або знайдіть нескінченно зациклені відео – файл так буде важити набагато менше.

3. Використовуйте контраст і текст на передньому плані

Якщо поверх відео є текст, зробіть так, щоб він був читаємо. Додайте перекриває шар, який виділить тест або задайте фон тексту.

4. Відео має розтягуватися на весь розмір контейнера

Якщо ви не боїтеся забруднити свої ручки парою рядків коду, то залізьте в CSS і задайте для відео елементів властивість background-size: cover. Так відео буде заповнювати контейнер повністю. Також можна скористатися плагіном jQuery Background Video.

5. Використовуйте WP теми з оптимізацією під відео

Виберіть ви VideoTube, Videofly, Redwood або будь-яку іншу тему з нашого топа, перевірте, щоб вона була оптимізована під відео. Тоді ваші відео легко інтегруються з сайтом.

Такі шаблони дружать з мобільними пристроями, швидко завантажуються і володіють всіма функціями, необхідними для роботи з відео на сайті. Дотримуйтесь рекомендацій щодо налаштування сайту, які йдуть в комплекті з темою, тоді ваш сайт буде повністю оптимізований під відео.

Запустите свій сайт з якісною відео темою WordPress!

Відео може виділити ваш сайт серед конкурентів. Головне – все зробити правильно. Щоб ваш сайт мав успіх, виберіть одну з наших WordPress відео тим і слідуйте підказкам, описаним у статті. Дотримуйтесь наші вказівки, і ви просто не зможете неправильно презентувати відео.