5 корисних інструментів з aliexpress: молоток з магнітом, універсальні плоскогубці та інше

15

молоток з магнітом

Міцний молоток з високовуглецевої сталі. Особливістю даного молотка є намагнічений бойок, з тильного боку інструменту, що дозволяє зручно працювати з цвяхами. V-подібний наконечник дозволяє зручно і швидко демонтувати цвяхи. Рукоять молотка має протиковзке гумове покриття, що дозволяють комфортно працювати з інструментом. Продавець надає до дев’яти різних варіантів молотків.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Ціна на момент публікації: $13.97

електрична викрутка

Ручна електрична викрутка з набором біт в комплекті. Викрутка має акумулятор на 1500 маг, що дозволяє тривалий час працювати з інструментом. Основні переваги інструменту:

  • світлодіодне підсвічування зони робіт;
  • функція реверсу;
  • три рівня крутного моменту;
  • зручний індикатор заряду акумулятора;
  • захист від перегріву акумулятора.

Вага викрутки становить 260 грам, з габаритними розмірами 35*35*183 мм.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Ціна на момент публікації: $34.99

— us $1.00 з промокодом worx202110

перейти в магазин

Багатофункціональні плоскогубці, виконані з якісної хромованадіевой стали. З міццю даного інструменту можна обрізати і обжимати дроти, а також знімати ізоляцію. Якісні прогумовані ручки дозволять комфортно працювати з плоскогубцями. На сторінці продавця є різні моделі інструменту, що дозволяють підібрати плоскогубці під ваші потреби.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Реклама

Набір викруток має в комплекті одну рукоятку і 22 біти. Рукоятка викрутки виконана з алюмінієвого сплаву. Біти в наборі довші (45 мм), ніж стандартні, що дозволяє працювати інструментом у важкодоступних місцях. Перелік видів біт в наборі: хрестоподібні (phillips), під прямий шліц, зірочка (torx), трикутні і шестигранні, а також спеціальні (п’ятипроменева зірка).

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця:

Реклама

перейти в магазин

шуруповерт

реклама

Акумуляторний шуруповерт представлений в трьох модифікаціях: 12в, 18в, 42в, з максимальним крутним моментом 35 н/м. Електричний інструмент оснащений різними функціями, такими як: регулювання швидкості, підсвічування зони робіт, індикатор рівня заряду акумулятора, реверсом і знімним джерелом живлення. Корпус шуруповерта виконаний з якісного пластику. Максимальна швидкість обертання холостого ходу дорівнює 1350 об / хв.

Фото товару, зроблене покупцем:

Відгук покупця: