8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

294

Від автора: у цьому огляді ми покажемо, на що потрібно дивитися в першу чергу при створенні портфоліо з фотографій на CMS WordPress. Ми розглянемо 8 порад та ідей, а також поглянемо на топ продажів тим з сайту Envato Market.

Представтеся

Емоційна складова відіграє величезну роль у веб-дизайні; додайте більш «людяні» елементи своє портфоліо, і тоді у відвідувачів виникне більш сильний зв’язок з вашими роботами. Переконайтеся, що вони знають, хто ви, чиї це фото, а також що вони знають з ким зв’язатися, якщо захочуть більш детально вивчити фотографії.

В темі Responsive Photography від ThemeGoods є макет домашньої сторінки, на якій дуже добре розмістити всі контактні дані. Ваше ім’я, підпис, щось особисте – верхня частина і центр.

8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

Дозвольте фотографій сказати все за вас

Важливо, щоб користувача нічого не відволікало від перегляду фотографій. Не перевантажуйте ваші красиві фотографії кольорами та шрифтами з замороченными літерами.

Тема Turin відмінно підходить під нашу задачу. Чиста і елегантна тема, яка відсторонюється на задній план, приковуючи основну увагу фотографіями.

8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

Визначте свою цільову аудиторію

Ви знімаєте пейзажі? Нічні фотографії або товари? А, може, ви весільний фотограф або знімаєте тварин? Що б ви не фотографували, зробіть так, щоб ваша колекція відображала саме ваш рід діяльності, а ваш сайт з портфоліо передавав саме той настрій, який ваші потенційні клієнти хочуть бачити.

MIES, авангардна тема WordPress підходить (як я думаю) фотографії архітектури. Фотографії відображаються на весь екран разом з мініатюрами і коментарями до кожного проекту.

8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

Панорамна контекст

Ми обговорювали вже баланс, коли ваше портфоліо виглядає круто і не заважає контенту. Проте іноді необхідно додати більше фотографій контексту, стилізувавши їх певним чином, додавши якусь історію, розташування і т. д. До прикладу, розглянемо фотографії про подорожі та пригоди. Я величезний фанат журналів типу www.sidetracked.com і www.thefieldmag.com. І без супровідних статей ці прекрасні фотографії втратили б більшу частину своєї привабливості.

Чому б не спробувати щось схоже? Clean Photo – тема у форматі журналу від wphunters.

8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

Продуктивність має значення

Ми говоримо це майже кожен день на сайті Envato Tuts+ Web Design, і продуктивність насправді дуже важлива. На сайті ми викладаємо зображення, і є великий ризик того, що сайт буде повільно завантажуватися через ваги фотографій та інших файлів.

Обов’язково перед покупкою теми перегляньте її демо і оцініть продуктивність. Тема Ronneby (як вони самі кажуть «Високопродуктивна тема WordPress») добре справляється з завданнями портфоліо прямо «з коробки».

8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

Тест на сайті Pingdom дає темі оцінку 91 100; домашня сторінка завантажується трохи більше двох секунд.

Сторінка важить 2.6 Мб, і, можливо, вагу можна ще зменшити. Завжди потрібно робити все можливе, щоб не захаращувати ваш сайт. Для цього можна спробувати:

Кешування, наприклад, за допомогою плагіна WP Super Cache

Мережа розподілу контенту типу CloudFlare

Стиснення зображень (WP Smush – відмінний безкоштовний плагін)

Зберігайте гнучкість

Поділ подання та функціоналу (файли теми використовуються для відображення, а плагіни відповідають за внутрішній функціонал) – важливий показник якості тем WordPress. Якщо не дотримуватися цього правила, ви випадково можете заблокувати контент теми, і це не можна буде виправити без складної міграції даних.

Команда розробників тим Cr3ativThemes дотримується і наполягає на поділі речей. Тема Rare в стилі Material Design може відмінно підійти під ваше портфоліо.

8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

Робіть всі елементи сайту у високому дозволі

Так як зараз дуже багато пристроїв з екранами високої якості (типу ретина), є шанс, що користувачі будуть розглядати ваші роботи у всіх деталях. Намагайтеся створювати більшу частину технологій під високі дозволу і вибирайте теми, адаптовані для показу зображень високої якості (або дайте користувачам опцію перегляду важких файлів, не змушуйте користувача страждати, якщо у нього погане з’єднання).

Також враховуйте те, як локальна копія вашого портфоліо запускається на вашому домашньому комп’ютері. Візьміть свій ноутбук і подивіться, чи зможете ви відкрити своє портфоліо в належному вигляді без мережі або з поганим Wi-Fi з’єднанням. WP Migrate DB Pro – перевірений спосіб зберігання локальної копії сайту і його варіанта на сервері з ідеальній синхронізації. SOHO – гарна тема для перегляду фотографій з мінімалістичним повноекранним інтерфейсом.

8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

Не забувайте основну мета сайту

Яка основна причина спонукала вас викласти своє портфоліо в мережу? Залучення клієнтів, або ж ви просто захотіли зробити портфоліо доступним всім? У будь-якому випадку пам’ятайте про цієї мети. І якщо ви виклали портфоліо, щоб залучити клієнтів, перевірте, що користувачі знають, як зв’язатися з вами!

У футері теми Wolfe є всі типи комунікації, щоб користувачі могли з вами зв’язатися.

8 WordPress тим для портфоліо з фотографій

Висновок

Сподіваюся, поради і теми з нашого списку надихнуть вас на створення свого портфоліо на WordPress. Якщо у вас є які-небудь інші думки, пишіть про це в коментарях!