Amazfit gtr 3 pro – gps, екран amoled, spo2 і до 30 днів автономної роботи за ціною $230

10

Китайська компанія huami випустила пару розумних годин під брендом amazfit. У цьому матеріалі увага буде зосереджена на моделі amazfit gtr 3 pro, але в кінці кілька слів скажемо і про стандартне видання третього покоління.

Новинка оснащена круглим дисплеєм роздільною здатністю 480 x 480 пікселів з щільністю 331 одна точка на дюйм. Діаметр панелі amoled становить 1,45 дюйма. Матриця займає 70,6% лицьового боку носимого гаджета. Сам пристрій має алюмінієвий корпус із захистом від води 5 atm, силіконовий чохол і важить 32 грами.

Amazfit gtr 3 pro підтримують 150 спортивних режимів і працюють на базі операційної системи zepp os. Програмне забезпечення пропонує понад 150 циферблатів, частина з яких можна налаштовувати вручну. За словами виробника, годинник може синхронізувати дані з google fit, strava і apple health. Також заявлена підтримка інших подібних додатків.

Новинка вміє відстежувати менструальний цикл, визначати рівень кисню в крові і вести підрахунок частоти серцевих скорочень. Також заявлений моніторинг якості та тривалості сну. Годинник володіє навігаційним модулем gps, але похвалитися nfc, на жаль, не в змозі.

Завдяки мікрофону і динаміку amazfit gtr 3 pro можна використовуватися для відповіді на вхідні дзвінки. Ємність вбудованого акумулятора становить 450 ма*ч.новинка може пропрацювати 35 годин при активації всіх функцій, включаючи gps. У звичайному режимі час автономної роботи становить 12 днів. Якщо забути про всі можливості пристрою і тільки дивитися час, можна домогтися 30 днів роботи без підзарядки.

Годинник отримав wi-fi, bluetooth і накопичувач місткістю 3 гб (2,3 гб вільно). Підтримується робота з пристроями на базі операційних систем ios і android.

Тепер що стосується другої новинки. Вона виявилася скромнішою. У звичайних amazfit gtr 3 немає накопичувача і динаміка, тобто можливість відповідати на дзвінки не передбачена. Екран зменшений до 1,39 дюйма, але щільність точок збільшена до 326 пікселів на дюйм. Панель займає 66% фронтальної сторони.

Першими придбати amazfit gtr 3 pro і amazfit gtr 3 зможуть жителі піднебесної, але ціни для китаю поки не оголошені. У європі версія pro обійдеться в 200 євро, а стандартну модель оцінили в 150 євро. Вартість розумних годин в сша склала 230 доларів і 180 доларів відповідно. Старша версія пропонується в кольорах brown leather і infinity black, а молодша доступна в кольорах moonlight gray і thunder black.