Анонсована marvel’s wolverine, присвячена росомасі

11

Компанія insomniac games анонсувала на виставці playstation showcase 2021 гру про росомаху, marvel’s wolverine. Поки що невідомо, чи буде гра ексклюзивом для playstation 5, однак враховуючи назву гри, схожу з marvel’s spider-man, все говорить про те, що вона буде саме ексклюзивом. Дата виходу теж не була показана-навіть приблизна.

росомаха-мутант, що має надлюдські здібності. Він володіє регенерацією, яка дозволяє йому виживати після важких поранень, смертельних для звичайної людини. Більшість отрут і хвороб також не можуть вбити і завдати важкої шкоди здоров’ю росомахи. Його здатність також підвищує витривалість і спритність, загострює його органи чуття, уповільнює старіння організму. Скелет росомахи відрізняється від людського наявністю шести лез, схожих на кинджали і гострих, як бритва. Леза висуваються з перетинок між пальцями (в кожній руці по три леза).

У трейлері толком нічого не показали-єдине, можна похвалити атмосферну графіку і брутальні леза росомахи, а також деталізований бар, в якому наш старий знайомий п’є імовірно віскі, нікого не чіпаючи.