Apple представила бездротові навушники з шумозаглушенням beats studio3 acw за $350

25

Компанія apple анонсувала бездротові навушники beats studio3 в спеціальній версії a-cold-wall* (acw). Пристрій створено в партнерстві з брендом модного одягу та аксесуарів a-cold-wall*, заснованим семюелем россом (samuel ross).

Тут і нижче зображення apple

Навушники отримали спеціальний дизайн: чашки і верхня частина оголовья виконані в цементному кольорі зі світлими вкрапленнями. У комплект поставки входить чорна сумка для носіння з логотипом acw.

Пристрій побудований на процесорі apple w1. Реалізована система активного шумозаглушення pure active noise cancelling( pure anc), що забезпечує чистий звук в будь-яких умовах.

Для обміну даними з джерелом сигналу служить підключення bluetooth. При необхідності можна також задіяти дротове з’єднання через стандартний аудіороз’єм на 3,5 мм.

Заявлений час автономної роботи на одній підзарядці акумуляторної батареї досягає 22 годин з шумозаглушенням і 40 годин без використання pure anc в режимі енергозбереження. Функція швидкої підзарядки забезпечує три години відтворення музики після 10 хвилин накопичення енергії.

Придбати навушники beats studio3 acw можна буде за орієнтовною ціною 350 доларів сша.