Apple визнала league of legends: wild rift кращою грою для iphone в 2021 році

40

Apple оголосила переможців конкурсу app store awards 2021 року, відзначивши кращі програми та ігри для своєї платформи, а також найбільш завантажувані ігри в мережевому магазині.

League of legends: wild rift отримала нагороду “гра року” для iphone, тоді як вищої нагороди для ipad удостоїлася marvel: future revolution.

Додаток toca life world від тока бока стало додатком року для iphone, а гра mistwalker’s fantasian відхопила нагороду apple arcade game of the year.

Якщо говорити про старших платформах яблучної компанії, то cyan’s myst була визнана “грою року «для mac, а space marshals 3 від pixelbite стала» грою року” для apple tv.

Компанія також назвала 20 найбільш завантажуваних ігор в декількох категоріях: безкоштовні ігри для iphone, платні ігри для iphone, безкоштовні ігри для ipad, платні ігри для ipad і аркадні ігри apple.

Innersloth’s among us, roblox і project makeover від magic tavern увійшли в трійку лідерів серед безкоштовних ігор для iphone, а minecraft, football manager 2021 mobile і monopoly очолили список платних ігор для iphone.

Sonic racing від sumo була названа найбільш завантажуваною грою apple arcade, за нею слідують mini motorways від dinosaur polo club і cut the rope remastered від zeptolab.