Арешт може бути планом ріддлера в «бетмені» – пояснення теорії

25

Випущений під час dc fandome новий трейлер « бетмена » натякає, що загадочник (пол дано) заарештований, ймовірно, на ранній стадії фільму, і це призводить до великої кількості питань до стратегії лиходія. Подібне наводить на думку, що арешт завжди був частиною його плану.

Більшість затримань головних супротивників бетмена займають більшу частину фільмів і відбуваються часто в боротьбі не на життя, а на смерть. Як показано в трейлері стрічки метта рівза, поліцейські без опору заарештовують ріддлера, коли він на самоті сидить в кафе, і це здається занадто легко і дивно, коли справа доходить до затримання такого лиходія. У зв’язку з чим виникає питання, чому він поставив себе в ситуацію, в результаті якої він потрапив у в’язницю. Потім, ми бачимо кадр з чашкою в трейлері, де зображений знак питання-фірмовий знак ріддлера-і це також викликає деякі плутанини.

Зрештою, не виключено, що арешт у кафе завжди був планом. Тямущий і досвідчений злочинець, який явно не завершив свої справи, не дозволив би так легко зловити себе без ретельно продуманого плану. Можливо, ріддлер працює разом з іншим лиходієм, який спостерігає за його планом з боку. У свою чергу, одна з найбільш очевидних причин для ріддлера переконатися, що він був у в’язниці під час того, що він зробив, що так налякало бетмена – це те, що йому потрібно було алібі. Він вже у в’язниці, тому вони не можуть знайти і заарештувати його за вбивство, коли він прикутий ланцюгом і знаходиться за гратами.

Посадивши себе у в’язницю, ріддлер міг поставити собі завдання викрити одну з установок, найбільш часто обвинувачених у корупції. Він явно не в захваті від комісара гордона (джеффрі райт) і його підлеглих, тому, він, ймовірно, чекає моменту, щоб викрити, що відбувається всередині поліції, перш ніж провести надзвичайно смертоносну атаку.

Перші два трейлера “бетмена ” коротко показали, що жертвами ріддлера є мер готема, дон мітчелл (руперт пенрі-джонс), окружний прокурор хіль колсон (пітер сарсгаард) і комісар gspd піт савадж (алекс фернс). Поки темний лицар займається пошуком доказів, таємнича підказка носить назву “гріхи мого батька”, припускаючи, що ріддлер може переслідувати брюса через будь-яких корумпованих дій, в яких лиходій інтерпретував участь томаса уейна.