Asrock може поповнити ряди виробників відеокарт intel

26

Можна було не сумніватися, що ігор слабкий, а тому не зможе обійти стороною тему залучення компанією intel партнерів для виробництва власних дискретних ігрових відеокарт. У початковому повідомленні китайських змі, як пояснює німецьке джерело, фігурували три основних партнера-asustek, msi і gigabyte.

джерело зображення: intel, igor’s lab

Давно відомо, що всі три компанії одночасно випускають продукцію на основі чіпів amd і nvidia, тому партнерство з intel не буде істотно порушувати баланс їхніх інтересів. Редактор ресурсу igor’s lab згадав про існування і тих виробників відеокарт, які умовами угод з розробниками графічних рішень приречені на моногамію: evga, наприклад, не випускає відеокарти radeon, а sapphire або powercolor не пропонують відеокарт geforce.

Тайванські гіганти типу asustek, msi і gigabyte подібними винятковими відносинами себе пов’язувати не вважають за потрібне, оскільки масштаб бізнесу дозволяє їм виходити з власних інтересів, а не залежати від волі постачальника графічних процесорів. І все ж, як вважає німецьке джерело, до трьох цих виробників в статусі партнера intel може приєднатися і asrock, яка відносно недавно почала пропонувати відеокарти сімейства amd radeon. Можливо, з nvidia вона не співпрацювала, щоб набрати досвід у взаємодії з amd, але теоретично ніщо не заважає їй зайнятися випуском відеокарт intel.