Atgrph допоможе фанатам отримувати автографи своїх кумирів

107

Від автора: програмісти з Казані створили додаток, яке дозволяє знаменитим людям на відстані «роздавати» фанатам свої автографи. Програма буде доступна для установки вже восени поточного року.

Українські розробники створили програму, яка дозволить прихильникам отримувати особисті автографи своїх кумирів дистанційно. Просуванням програми будуть займатися автори проекту «This is Добре».

Керівник компанії «ATGRPH» Динар Нигматзянов розповів, що для отримання підпису знаменитості користувач повинен зареєструватися в системі сервісу. Після чого йому потрібно набрати певну кількість балів. Чим їх більше, тим його заявка на отримання автографа буде відображатися вище у списку бажаючих.

Динар повідомив, що додаток буде запущено в жовтні. На перших етапах реалізації проекту продаж балів не передбачена. Для поповнення кількості очок фанату потрібно тиснути спеціальну кнопку. При цьому кількість балів після натискання буде нараховуватися у випадковому порядку (від 1 до 20).

Крім цього знаменитість зможе «нагородити» своїм підписом будь-якого користувача зі списку бажаючих, незалежно від кількості набраних балів. Для цього слід знати тільки ID користувача сервісу.

Зірки зможуть завантажувати на Atgrph свої фотографії і прикріплювати до них текстові повідомлення довжиною до 160 символів. Монетизація сервісу буде відбуватися за рахунок реклами, що транслюється і підключення преміум-акаунтів.

Динар Нигматзянов зазначив, що за кілька місяців до проекту планується підключити більшу частину всіх відомих вітчизняних спортсменів, блогерів, артистів та музичних виконавців. При цьому умови співпраці з зірками та їх імена керівник «ATGRPH» не розголошує.