Автори deathloop вирішують технічні проблеми в pc-версії гри

12

Вчора відбувся реліз deathloop — бойовика про петлю часу від arkane studios, творців dishonored і prey (2017). Незважаючи на високі оцінки від професійних оглядачів, від простих і чесних гравців не вдалося приховати головний недолік проекту — кричуще низького рівня оптимізацію pc-версії, через що середній користувальницький рейтинг deathloop в steam прагне в «червону зону».

Природно, ігнорувати проблему неможливо, і сьогодні представник arkane повідомив, що студія розслідує проблеми, присвоївши даній діяльності вищий ступінь пріоритету. Як тільки у розробників з’явиться нова інформація щодо проблем і терміни їх вирішення, з нами нею обов’язково поділяться.

Варто відзначити, що огидна технічна частина — дуже поширена проблема в сучасних іграх. Виникає відчуття, що pc-версії ігор в стінах студій взагалі не перевіряють перед випуском в реліз, оскільки на проблеми з продуктивністю в deathloop скаржаться власники самих різних конфігурацій, в тому числі і «топових», де ніяких проблем, тим більше з таким рівнем графічного виконання, не повинно бути за визначенням.