Автори російського шутера pioner розкрили подробиці гри

29

Список survival-шутерів з постапокаліптичним сеттінгом від російських розробників чекає поповнення. Студія gfa games щосили працює над pioner — mmofps, натхненної s. T. A. L. K. E. R. І metro. Автори нової гри якраз підтвердили, що її реліз намічений на 2022 рік, а також розкрили багато цікавих подробиць.

За словами співвласника gfa games олександра нікітіна в інтерв’ю wccftech, вітчизняна mmofps створюється тільки силами самої студії (20 осіб, не рахуючи фрілансерів). Компанія вже отримала додаткові кошти від китайської tencent, які підуть на поліпшення якості продукту і підготовку dlc.

Світ pioner займає 50 квадратних кілометрів без урахування підземель. Гравці зможуть об’єднуватися для рейдів на унікальних монстрів, битися один з одним на спеціальних аренах або за контроль над територіями. Останнє дозволить підвищувати вплив фракцій і отримувати доступ до нових торговців і спорядження.

У pioner вже реалізували кілька звичних для mmo механік. Предмети діляться по рідкості і рейтингу екіпіровки, а також мають ряд характеристик — від шкоди, ефективної дальності і точності до модифікаторів критичних влучень, накладаються ефектів і ваги. До речі, гравцям також доведеться стежити за рівнем втоми і голоду героя.

Реліз pioner очікується як на pc, так і на консолях, проте дати релізу поки не розкриваються. Шутер буде поширюватися по системі b2p, тобто бажаючим зануритися в постапокаліптичний світ потрібно буде заплатити лише раз. Розробники обіцяють провести бета-тест і випустити пробну версію.