” багато чого можна зробити за 4 тижні»: розробник battlefield 2042 заявив, що не варто хвилюватися через перенесення

31

Днями стало відомо, що battlefield 2042 вийде не 22 жовтня, а 19 листопада. Гру перенесли через пандемію covid-19, яка змусила dice перейти на роботу з дому. Однак, за словами інженера з геймплею майбутнього шутера нільса столінги (niels stoelinga), користувачам не варто хвилюватися через відкладену дату релізу-проект вже знаходиться на стадії виправлення помилок, а додатковий час допоможе розробникам випустити battlefield 2042 в кращому вигляді.

Джерело зображення: dice

Заява інженера з геймплея говорить: “багато чого можна зробити за 4 тижні, якщо ви перебуваєте на стадії виправлення помилок в проекті. Робота над функціями додає багів, вимагає тестування, налагодження балансу і, можливо, більшої кількості ітерацій. Помилки можуть бути виправлені досить швидко, оскільки вони зазвичай не вимагають додаткової роботи. Все буде добре, ми вже близькі [до мети]”»

Джерело зображення: dice

Під повідомленням розробника відписався користувач twitter під псевдонімом barbaresh. Він згадав, що battlefield v теж переносили, але гра все одно відчувалася сирою на запуску. На це інженер з геймплея відповів: “це справедливе порівняння, але ми були на іншій фазі [розробки], коли bfv була відкладена. Нічого страшного, якщо ви мені не вірите, просто знайте, що я [налаштований] дуже оптимістично і вже взяв участь у запуску досить багатьох релізів».

Battlefield 2042 заявлена для пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і series s.