Бетгерл завагітніла від бетмена в світі dc

24

Мало того, що минулі відносини бетгерл і бетмена викликали неоднозначну реакцію у фанатів, дік грейсон / найтвінг також був в люті, так як в той час був хлопцем барбари гордон. Однак dc зайшли ще далі.

Хоча деякі фанати можуть забути, що в batman: the new adventures існував любовний трикутник брюса, діка і барбари, глядачі були в шоці, коли бетмен і бетгерл почали зустрічатися в анімаційній адаптації the killing joke. У той час багато хто вважав недоречним, щоб двоє персонажів були разом, особливо коли довгий час вони зображувалися як товариші. Однак з’ясовується, що їх роман вийшов на новий рівень в коміксі batman beyond 2.0 #28.

Коли барбара протистоїть брюсу в бет-печері, вона розкриває, що вагітна вже як 7 тижнів. Припускаючи, що це дитина діка грейсона, брюс вітає, але вона пояснює, що тоді його не було в готемі; поки діка не було, відносини брюса і барбари стали романтичними і пішли в напрямку, якому вони не планували. Цей момент додає новий контекст того, чому робін і бетмен спочатку перестали підтримувати відносини в анімаційному всесвіті dc, коли дік став найтвінгом і дистанціювався від свого образу диво-хлопчика. Судячи з їх взаємодії, здається, що вони обидва визнали помилку і залишать її в минулому.

Це також призвело до того, що дік став злішим, ніж будь-коли. Дізнавшись про те, що сталося між барбарою і його сурогатним батьком, він впадає в лють і перемагає брюса. Хоча було відомо, що пригоди бет-сім’ї закінчилися трагедією, про що йдеться в batman beyond #28, вагітність барбари ніколи не була вирішальним моментом. Замість цього, return of the joker показав, що смерть тіма дрейка призвела до остаточного кінця команди.

Що ви думаєте про те, що барбара гордон вагітна від брюса уейна? обов’язково поділіться своєю думкою в коментарях нижче!