Білл гейтс назвав терміни міграції людей в метавселенние, а microsoft готує віртуальний аналог skype

35

Сьогоднішній день може увійти в історію і буде згадуватися через кілька десятиліть, як переломний момент, коли людство почало йти у віртуальний світ. Взагалі поки ідея метавселенной здається сируватою, а всі проекти списані з популярних фільмів під копірку, але мільярдні вливання здатні творити чудеса. Отже, сьогодні будь-який житель сша і канади, якому вже виповнилося 18 може скористатися додатком horizon worlds. Необхідно придбати спеціальну гарнітуру, а після насолоджуватися усіма благами нової метавселенной.

Почитати про новий проект марка цукерберга можна в даному матеріалі. В даний час там повно проблем, оскільки серед звичайних користувачів зустрічаються люди з різними відхиленнями, які намагаються вирішити свої проблеми у віртуальному просторі. Поки все виглядає сиро і незграбно, але багато експертів вірять, що за метавселеннимі майбутнє. Саме так вважає відомий білл гейтс.

За словами засновника microsoft, нова технологія стрімко увірветься в побут більшості людей на планеті вже в найближчі три роки. І нехай сьогодні здається, що незграбні аватари не здатні передати емоції і почуття своїх власників. Білл гейтс запевняє, що зміни, що відбуваються з даною технологією, прискорюються. Вже в 2022 році microsoft планує випустити власну версію метавселенной, а слідом підтягнуться і інші гіганти. З часом люди стануть все більше часу проводити у віртуальному всесвіті, а перехід більшості офісів в метавселенние лише питання часу.

Сьогодні у переважної більшості людей немає спеціалізованих окулярів, здатних створити аватар. Мало того, багато хто навіть не підозрюють про наближення змін. Все це не так важливо, адже, як ми констатували на початку матеріалу, в технологію вкладаються десятки мільярдів доларів. Технологічні гіганти планують пересадити сотні мільйонів людей з робочих місць, шкіл та університетів у віртуальний всесвіт. В даний час є питання до реалізації, оскільки замість дійсно великого всесвіту ми отримаємо крихітні закриті світки. Це далеко від того, що нам показують у фільмах.

Що до білла гейтса, то він не виключає того, що вже в найближчому майбутньому з’являться версії zoom і skype в метавселенних, а в 2024 році подібні додатки припинять своє існування. Відзначимо, що кожна з екосистем оцінюється в мільярди доларів. Буде наївним вважати, що microsoft відмовиться від них просто так. Якщо з вуст білла гейтса прозвучали подібні слова, то прямо зараз вже йде тестування чогось подібного в рамках метавселенних.