Binge і ubisoft випустять серіал по driver

9

Новий стрімінговий сервіс binge готується до запуску в 2022 році, об’єднавшись з ubisoft для адаптації серіалу driver , заснованого на популярній франшизі відеоігор. Серіал транслюватиметься виключно на binge, який прагне створювати високоякісний контент для геймерів.

Серіал продюсують ubisoft film&television і аллан унгар з binge і вінсент таленті. Виконавчі продюсери-джейсон альтман, даніель крейнік і женев’єва джонс з ubisoft film&television.

» ми завжди відкриті для нових способів розповіді, тому ми дуже раді співпрацювати з binge, новою захоплюючою платформою, яка спеціально призначена для створення розваг преміум-класу для фанатів ігор”, – сказав крейнік, керівник відділу телевізійних розробок ubisoft film&television. “наша місія в ubisoft-втілити наші ігри в життя новими і захоплюючими способами і створювати контент, присвячений світу, культурі та ігровій спільноті. Робота з binge дозволить нам представити серіал “драйвер” безпосередньо аудиторії, яка найбільше пристрасно бажає побачити, як ця франшиза оживає».

Оригінальна гра driver, яка вперше вийшла на playstation в 1999 році, зосереджена на агенті під прикриттям і колишньому автогонщику джоні таннер, чия місія – знищити місцевий злочинний синдикат. Наступні ігри driver 2 і driver 3, випущені в 2000 і 2004 роках, пішли за таннером, який боровся зі злочинністю по всьому світу в майамі, ріо-де-жанейро, стамбулі та інших містах.