Блогер змайстрував макет iphone 14 виходячи з побажань передплатників

36

Нещодавно в магазини потрапила вся лінійка iphone 13. Як і всі останні роки, компанії apple знову не вдалося справити на покупців таке сильне враження, щоб смартфони сподобалися буквально всім. Деякі дизайнерські і внутрішні особливості телефонів змусили користувачів знову задуматися про те, що саме вони хочуть він нового iphone, і наскільки їх бажання відповідають дійсності. Як виявилося, збігів мало. Мова, до слова, навіть не про те, що щорічно дизайн гаджетів майже не змінюється, а ціна зростає.

на думку одного з російський техноблогерів, iphone – це константа в світі мобільних пристроїв. Однак, є серед користувачів apple і ті, хто хоче змін. Наприклад, власник youtube-каналу conceptsiphone, прислухавшись до всіх побажань, склав безліч якісних рендерів” ідеального ” iphone 14 pro. До реальності його робота ніяк не відноситься, концепція також не побудована на чутках або витоках.

У порівнянні з iphone 13, майбутньому iphone 14 автор додав лише кілька важливих дизайнерських елементів. Серед них-фронтальна камера у вигляді точки замість обридлої користувачам “чубчика”. Переробив блогер також і всі тильні камери: на його рендерах вони більше не виступають за краї смартфона і не чіпляються за поверхню, на якій лежить смартфон. Задня панель чотирнадцятого айфона віддалено нагадує iphone 4 з його чистим повнорозмірним склом і невеликим логотипом. Розблокування по touch id перенесли на бічну праву панель. Відмітним фактором фанатського iphone 14 є роз’єм usb type-c.