Bmw почала масове виробництво футуристичних електромотоциклів ce 04

32

Німецький виробник транспорту преміум-класу — компанія bmw, оголосила про початок випуску електромотоциклів ce 04. Новий байк отримав безліч функцій, що дозволяють йому стати лідером у своєму сегменті. Хоча на момент анонсу в 2020 році багато хто вважав, що новинка так і залишиться концепт-моделлю, справа дійшла до масового виробництва.

Джерело зображення: bmw.com

Виробництво почалося на заводі bmw в берліні. Ce 04 виглядає як гібрид скутера преміум-класу та легкого електромотоцикла і здатний розвивати швидкість до 120 км/ч. Модель оснащена електродвигуном потужністю 42 к. С. — в цьому класі вже продається кілька моделей відомих виробників.

До 50 км/год мотоцикл здатний розганятися за 3 секунди. Очікується випуск і іншої моделі меншої потужності, здатної розвивати максимальну швидкість за більший час. Акб більш потужної версії має ємність 8,9 квт * год, в середньому мотоцикл здатний проїхати до 130 км без підзарядки.

Модель підтримує функції, недоступні класичним мотоциклам старого типу. Забезпечені т.зв. «автоматичний контроль стабільності» (asc), «динамічний контроль зчеплення» (dtc), є навіть незвичайна для мотоциклів задня передача, що забезпечує унікальні можливості при маневруванні. Новинці буде доступно кілька варіантів зарядки, включаючи живлення від звичайної домашньої розетки. За даними bmw, передбачена і швидка зарядка від потужних зарядних станцій.

Джерело зображення: bmw.com

Ce 04 стане попередником цілої серії міських електромотоциклів, випуск яких bmw має намір почати в найближчому майбутньому. Крім звичайної, передбачений випуск і поліцейської версії, оснащеної сиренами,» тактичними ” кофрами для зберігання екіпіровки і проблисковими маячками.

Перша партія ce 04 надійде на ринок до 2022 року, ціна на сайті виробника — майже 12 000 євро.