Boe стала лідером з постачання рк-панелей для телевізорів в 2020 році, обігнавши lg

20

Британська аналітична компанія omdia опублікувала звіт про стан ринку великих рідкокристалічних панелей за 2020 рік. Звіт охоплює рк-панелі, що використовуються в телевізорах, і показує, що китайська boe обігнала lg display і вперше стала лідером в цьому сегменті.

Gizmochina.com

Дані показують, що частка boe на ринку великих рк-екранів досягла 22,9 %, що на 2,2 процентних пункти більше, ніж було за підсумками 2019 року. Завдяки цьому китайська компанія перевершила lg display, яка довгий час лідирувала на цьому ринку. Частка lg впала до 17,2 %, що на 6,7 процентних пунктів менше, ніж було зафіксовано в 2019 році. Третє місце за поставками рк-панелей для телевізорів займає тайванська au optronics, яка поставила 11,9% великих екранів в 2020 році.

Gizmochina.com

У п’ятірку лідерів ринку телевізійних рк-екранів увійшла ще одна китайська компанія — china star optoelectronics, яка контролює 8,8% ринку. Вона витіснила з п’ятого місця samsung, яка займала його в 2019 році.

Згідно з даними дослідницької компанії cinno research, в першій половині 2021 року світові поставки рк-телевізорів досягли 130 мільйонів одиниць, що на 2,5% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. По всій видимості, ринок рк-дисплеїв в цьому році знову продемонструє рекордні показники поставок, і китайські виробники, ймовірно, займуть велику частку цього ринку.