Британські чарти: switch-версія minecraft очолила рейтинг, а aliens: fireteam elite вилетіла з топ-10

19

Аналітична фірма gfk поділилася інформацією про продажі роздрібних видань ігор на території великобританії в період з 29 серпня по 4 вересня поточного року. Тиждень відзначився несподіваним лідером.

Джерело зображення: microsoft

Найпопулярнішою грою минулого звітного періоду в британському роздробі виявилася switch-версія minecraft. Компанію їй на віртуальному подіумі склали mario kart 8 deluxe і grand theft auto v.

Лідер попереднього тижня — кооперативний шутер aliens: fireteam elite від cold iron studios і focus home interactive — не зміг підтримати стартовий порив і вилетів за межі топ-10 (12-й рядок).

Джерело зображення: codemasters

За відсутності свіжих релізів в лідируючу десятку вдалося повернутися пригодницькому екшен-платформеру ratchet&clank: rift apart і автоспортивному симулятору f1 2021.

Тиждень відзначиться виходом відразу декількох помітних ігор, включаючи life is strange: true colors, tales of arise і warioware: get it together! (всі три дебютують у п’ятницю).

Топ-10 британського роздрібного чарту з 29 серпня по 4 вересня виглядає наступним чином (в дужках вказано результат минулого тижня):

  1. minecraft (3);
  2. mario kart 8 deluxe (2);
  3. grand theft auto v (4);
  4. ratchet&clank: rift apart (12);
  5. animal crossing: new horizons (7);
  6. marvel’s avengers (8);
  7. marvel’s spider-man: miles morales (5);
  8. f1 2021 (17);
  9. fifa 21 (6);
  10. super mario 3d world + bowser’s fury (13).