Бюджетна radeon rx 6600 показала розчаровуючий результат в 3dmark поступившись geforce rtx 2060 super

12

Через майже рік після виходу відеокарт поточного покоління можна констатувати, що незважаючи на відмінні показники продуктивності і nvidia, і amd виявилися далекі від геймерів. Перша намагається хоч щось зробити, блокуючи майнінг за допомогою заплатки хешрейта. Ефективність такого рішення виявилася недовговічною, адже хакери домоглися чималих успіхів, відігравши майже всі 100% за допомогою хитромудрого способу. Швидше за все геймерів чекає важка зима, адже ефір дорожчає, а хакери не мають наміру зупинятися на досягнутому. Що до amd, то глава компанії ліза су запевняє нас в тому, що майнер мало цікавляться її продукцією. Невже це геймери розібрали з прилавків все radeon rx 6800 хт?

Відеокарти не тільки в дефіциті, але і вкрай дорогі, адже жодна з компаній не випустила свої бюджетні серії. Відомо, що вже незабаром в продаж надійде radeon rx 6600, яка може стати найдешевшим графічним чіпом в 2021 році. Раніше повідомлялося, що вона стане прямим конкурентом geforce rtx 3060, а amd навіть показала попередні тести. Оскільки виробники завжди намагаються представити свої рішення в кращому світлі, потрібно чекати незалежних результатів. Сьогодні такий з’явився в мережі, сильно засмутивши відданих фанатів amd, а також тих, хто планував взяти собі таку карту.

Як бачите в популярному бенчмарку 3dmark time spy radeon rx 6600 набирає скромні 8155 балів. Чому скромні? справа в тому, що навіть geforce rtx 2060 super з легкістю перевалює за 8400, а багато моделей від партнерів nvidia доходять до 8500 із заводським розгоном. Ясно, що з такими показниками radeon rx 6600 не варто розраховувати на теплий прийом, адже виробник планує виставити на неї ціну в 300 доларів. Взагалі це тільки рекомендована ціна, адже в реальності нам будуть продавати її за 60 і вище тисяч рублів.

Низькі показники radeon rx 6600 пояснюються зниженою тактовою частотою графічного чіпа, який отримає 2491 мгц в стоці. Також amd вирішила заощадити на чіпах пам’яті. Тут використовуються моторошно повільні gddr6 зі швидкістю 14 гбіт/с.це дуже мало, адже в поточному поколінні у nvidia немає жодної відеокарти з показниками нижче 16 гбіт/с. Наскільки знижена тактова частота gpu і повільна пам’ять вплине на кінцеву продуктивність в іграх, ми дізнаємося вже через кілька тижнів.