Чому мерзоту змінили в кіновсесвіті marvel

12

« шан-чи і легенда десяти кілець ” включає класичного лиходія халка-еміля блонські, більш відомого як мерзота, нехай і зовні він зазнав змін. Спочатку персонаж мав коричнево-жовтий відтінок шкіри з кістяними шипами і лисою головою в « неймовірному халку », але зараз він виглядає злегка інакше.

Під час сцени в підпільному бійцівському клубі сестри шан-чи, сюй сялінь, мерзота бореться з іншим відомим персонажем mcu – вонгом. Проте, на відміну від свого першого і єдиного появи в ” неймовірному халку “, він більш зелений, а також луску і плавники на спині, руках і обличчі. По суті, тепер лиходій більше нагадує версію самого себе з коміксів.

Відомо, що в майбутньому мерзота з’явиться як мінімум ще в одному проекті – серіалі « жінка-халк », хоча його роль все ще тримається в таємниці. З точки зору розповіді, не так легко пояснити радикальні зміни дизайну, внесені в зовнішній вигляд лиходія в ” шан-чи “. У » неймовірному халку ” еміль блонські відразу ж почав битися з халком після свого перетворення. Таким чином, версія, показана у фільмі 2008 року, може вважатися ранньою формою гидоти. Тобто він пережив еволюцію, тому його шкіра стала зеленою і виросли плавники.

У будь-якому випадку, переробка зовнішнього вигляду мерзоти, безумовно, є позитивним моментом, і тепер лиходій виглядає набагато краще, ніж у « неймовірному халку ». Більш того, цілком ймовірно, що його новий вигляд буде постійним, і фанатам варто очікувати побачити більш детальний погляд на лиходія в серіалі « жінка-халк ».