[чутки] студія virtuos games приступила до розробки ремейка metal gear solid 3

18

Минулого тижня багато ігрових змі вибухнули новинами про те, що японська компанія konami співпрацює відразу з декількома розробниками відеоігор, які займуться створенням нових проектів по таким франшизам, як silent hill і castlevania. Також в мережі з’явилися чутки, що сінгапурська студія virtuos games, яка працює в якості компанії підтримки та аутсорсингу для інших корпорацій, займеться розробкою ремейка metal gear solid 3: snake eater. І здається остання інформація починає побічно підтверджуватися-доказом існування ремейка mgs3 послужив профіль програміста в linkedin.

Користувач twitter, під ніком faizan shaikh, в неділю поділився скріншотом профілю linkedin провідного інженера-програміста virtuos games чжіяна лі. Судячи з вказаної чи інформації, його останній досвід роботи пов’язаний з “неоголошеним ремейком пригодницької ааа-гри”. Хоча назва гри не згадується, ремейк metal gear solid 3 цілком підходить під опис «triple-a» проект. Також у профілі програміста можна помітити, що працювати над неанонсованою ааа-грою він почав у жовтні 2018 року. Це дещо суперечить чуткам, в яких стверджувалося, що ремейк metal gear solid 3 знаходиться на ранній стадії розробки.

Варто відзначити, що в мережі також циркулювали чутки про те, що konami планує випустити ремастери інших оригінальних тайтлів metal gear solid до релізу metal gear solid 3: snake eater. Тому, цілком ймовірно, що чжіян лі якраз працював над розробкою оновлених версій перших ігор серії mgs.