Чутки: xbox працює над рольовим екшеном в аніме-стилістиці з саундтреком від wu-tang clan

27

Нещодавно велика витік бази даних nvidia розкрила безліч кодових назв потенційних ігор від різних видавців. Деякі з них збігаються з чутками, про які чули інсайдери, в тому числі про project indus — 4x-стратегію від oxide, яка вийде на xbox і пк. Але є ще одна гра, яка була розкрита — мова йде про рольовому екшені з саундтреком від wu-tang clan.

Логотип brass lion entertainment. Джерело: brass lion entertainment

Журналіст windows central джез корден (jez corden) розповів про те, що чув про цю гру ще кілька місяців тому. Нещодавно цю інформацію підтвердив джефф грабб (jeff grubb) у своєму подкасті. Згідно з їхніми даними, розробкою проекту займається студія brass lion entertainment.

Brass lion entertainment – досить молода студія, до складу якої входять ветерани індустрії. Вона була заснована брайною деббі сміт( sleeping dogs), рашидом редіком (the elder scrolls v: skyrim, fallout) і манвіром хейром (mass effect, singularity). Інсайдери вважають, що команда створює рольову гру під назвою shaolin у співпраці з xbox game studios.

Як розповів джез корден у своєму подкасті xbox two, shaolin – це рольовий екшен від третьої особи, орієнтований на ближній бій і кооперативний (до чотирьох осіб) ігровий процес. Планується кампанія на пару десятків годин з насиченим ендгеймом, який включає в себе сезонний контент та інші оновлення.

Ви зможете отримувати здобич, зброю, спорядження та інші предмети як в процедурних підземеллях ендгейма, так і в інших спеціально розроблених подіях. Крім того, схоже, що легендарна група wu-tang clan напише саундтрек гри. Співзасновник brass lion манвір хейр (manveer heir) нещодавно розмістив твіт, шукаючи потенційних співробітників для роботи над прийдешньою» неоголошеною рольовою грою ” в аніме-естетиці.

Втім, до офіційного анонсу все ще може помінятися.