CMS для інтернет-магазину

246

Від автора: вітаю вас. У цій статті хотів би привести свої роздуми на тему, яка cms для інтернет магазину є найкращою (безкоштовних)? Я відразу скажу, що в загальному відповісти на це питання буде складно, але за окремими параметрами можна визначити лідерів.

Яку вибрати cms для інтернет-магазину?

Сьогодні існують десятки таких систем. Деякі є повністю самостійними, а на таких движках, як WordPress або Drupal, реалізація можливостей інтернет-магазину вирішується установкою додаткових плагінів.

Для початку вам потрібно відповісти на питання: “А який мені потрібен інтернет-магазин?” Постарайтеся описати як можна більше параметрів, бажано навіть зробити це на папері. Наприклад, великим він буде чи ні, які в ньому повинні бути можливості, буде партнерська програма, інформаційні статті і т. д. У вас в голові має бути повне розуміння того, яким повинен бути проект, і вже на підставі цього можна спробувати вибрати движок.

Яка cms найпростіша?

Проаналізувавши наявні безкоштовні движки, можна зробити висновок, що такими є OpenCart і PrestaShop. До них же можна віднести плагін для WordPress – WooCommerce. Прості вони хоча б тому, що їх вибирають багато людей, і не всі вони є програмістами, деякі взагалі не мають особливого досвіду роботи, але розібратися в них все-таки виходить.

CMS для інтернет-магазину

Ну з WooCommerce, я думаю, все зрозуміло. Розібратися не так вже й складно тим, хто має хоч якийсь досвід роботи з WordPress. Із самостійних систем першість в простоті використання я б віддав саме Opencart. Спочатку дуже легкий, у разі необхідності розширюється модулями, багато уроків в мережі за його налаштуванні. Я б сказав, що створити електронний магазин на ньому швидше і простіше за все, при бажанні. Відповідно, ідеально підходить під маленькі і середні проекти.

Кращий движок для інтернет-магазину в плані початкової функціональності і для великих проектів

CMS для інтернет-магазину

Від найпростіших систем переходимо до найбільш складним і тут лідерами можна вважати Majento і Ubercart – розширення на Drupal якраз для створення інтернет-магазинів. Такий вибір буде оптимальним, якщо ви плануєте в майбутньому розширити масштаби свого проекту.

Варто врахувати, що Ubercart багато в інтернеті називають модулем, в якому самостійно розібратися буде дуже складно, тут вам знадобиться допомога Drupal-розробника, якщо ви таким не є.

Ці дві системи неможливо освоїти швидко, як OpenCart, так і уроків з ним набагато менше.

Кращі CMS за розширення можливостей

Розширення це дуже добре, тому що ви завжди маєте вибір – встановлювати їх чи ні і вибираєте тільки ті, які дійсно потрібні вам. За розширюваності на першому місці стоїть OsCommerce – система, для яких випущено незліченну кількість плагінів, які не тільки реалізують.

Як не дивно, але в цей рейтинг може слідом занести і OpenCart. Я вже говорив про те, що спочатку движок не самий функціональний, за його сила в тому, що багато розширень і при необхідності вони легко встановлюються.

Чому важливо вибрати

Перенести інтернет-магазин з одного движка на інший набагато складніше, ніж перенести блог, тому що набагато більше технічних тонкощів. Саме тому краще один раз визначитися з движком і вже на ньому спокійно працювати.

Для новачків я всіляко рекомендую OpenCart, це приблизно як WordPress блогів, мені здається. Ну а якщо ваш єдиний вибір-це і є WordPress, то ваш єдиний вибір – плагін WooCommerce.

Для більш великих проектів, можливо, вам знадобиться система потужніший, начебто Majento. Тут проблема тільки в тому, щоб розібратися з подібною системою, тому що це може бути не так просто. А ще один недолік полягає в тому, що практично жодна безкоштовна cms не надає вам розумної технічної підтримки, все доведеться питати у інших людей.

Якщо вас це не влаштовує, єдиний шлях – придбання платної cms, після чого всі питання можна буде вирішувати безпосередньо з розробниками.

Наші курси по створенню інтернет-магазину

Вибрати гарну cms це, безумовно, добре, але хто буде вчити вас роботі з нею? Якщо вам потрібно навчитися створення інтернет-магазинів в максимально короткі терміни, то пропоную вам пройти один з наших курсів по створенню таких сайтів. Для вас це буде відмінна тренування і можливість швидко стати профі в сайтобудуванні, не збираючи потрібні знання роками по крупицях.

Сьогодні ми спробували розібратися, які движки варто використовувати в залежності від ваших потреб. Підписуйтесь на наш блог, якщо вас цікавить тема сайтобудування.