Crysis 2 remastered працює на консолях набагато краще, ніж минулі релізи

26

Ігри crysis і консолі традиційно не дуже добре поєднувалися. Оригінальні випуски ігор, як правило, не були хорошими для консолей, і минулорічний crysis remastered також був розчаруванням. Що ж, сьогодні відбудеться запуск crysis remastered trilogy, і, за словами хлопців з digital foundry, crytek і sabre interactive на цей раз набагато краще впоралися з консолями.

Crysis 2 remastered в цілому отримав досить велику модернізацію з поліпшеним освітленням, тінями і ассетами, а тепер на фізичному рівні були створені тонни текстур. Деякі функції, такі як трасування променів і dlss, доступні тільки для пк, але більшість нових функцій доступні і на консолях. Слід також зазначити, що в гру не можна грати на ps5 xbox series x / s – вона доступна тільки через зворотну сумісність. Існують деякі відмінності між базовими версіями xbox one / ps4 і ps4 pro / xbox one x, які переносяться на xbox series x / s і ps5, такі як тесселяція, а також краще освітлення частинок і глобальне освітлення.

Добре, досить преамбули-як crysis 2 remastered працює на консолі? ну, xbox one x, xbox series x, ps4 pro і ps5 працюють в динамічному 4k, який може впасти до 1080p (що відбувається рідше на нових консолях, як і слід було очікувати). Тим часом, xbox series s працює з динамічним 1440p і може впасти до 900p. Основна ps4-це заблокований 1080p, а xbox one-заблокований 900p.

Консолі минулого покоління працюють зі швидкістю 30 кадрів в секунду, в той час як xbox series x і ps5 підтримують стабільні 60 кадрів в секунду. Xbox series s – це в основному тверді 60 кадрів в секунду, з деякими невеликими провалами до середини 50. Але ці нові версії crysis 2 насправді мають правильний темп кадрів, тому заїкання, які переслідували ігри останнім часом, нарешті усунені.

Звичайно, якщо ви хочете отримати самий пишний візуальний досвід, вам найкраще захопити crysis remastered trilogy на пк, але здається, що вперше crysis 2 (і, імовірно, crysis 3) буде надійно працювати на консолях.

Crysis remastered trilogy вийде на пк, xbox one, ps4 і nintendo switch сьогодні (15 жовтня). В ігри також можна грати на xbox series x / s і ps5 завдяки зворотній сумісності. Трилогію можна придбати як в комплекті, так і окремо.