Cyrcle phone 2.0-круглий смартфон з круглим екраном

11

Через майже два роки доопрацювань автори cyrcle phone представили фінальну версію свого смартфона, готову до відправки покупцям. У доопрацьованому варіанті, що отримав підзаголовок 2.0, автори проекту помітно поліпшили дизайн і технічні характеристики.

Cyrcle phone 2.0 радикально відрізняється від усіх доступних на ринку смартфонів. Вся справа в його формі – він нагадує яйце. По центру розташувався 3,45-дюймовий (в діаметрі) круглий ips-екран з роздільною здатністю 800х800 пікселів. В якості процесора використовується невідома модель qualcomm snapdragon. Випускається пристрій в єдиній версії – з 3 гб оперативної пам’яті lpddr3 і emmc-накопичувачем на 32 гб з можливістю розширення картами microsd. Основна і фронтальна камера однакові: по 13 мп з діафрагмою f/2.0 і автофокусом. За автономність відповідає акумулятор ємністю 2000 маг. Останній, що важливо, знімний.

В якості операційної системи використовується android 10. Як показано на відео нижче, на круглому екрані без проблем запускаються будь-які додатки, але деякі елементи інтерфейсу просто не поміщаються. Виробник вирішив цю проблему можливістю змінювати розмір вікна програми на свій смак.

Ще однією фішкою пристрою стала наявність відразу двох 3,5-мм роз’ємів, що можна вважати розкішшю в сучасних реаліях. Таке рішення дозволяє підключити до смартфону відразу дві пари навушників, щоб розділити з близьким прослуховування музики або перегляд відео.

Продажі cyrcle phone 2.0 здійснюються через kickstarter, де проект вже зібрав необхідну для початку виробництва суму. Круглий смартфон пропонується за $ 699, а старт поставок запланований на грудень цього року.