“це не мій відьмак”. Глядачі обрушили рейтинг другого сезону the witcher

27

Всього через тиждень після релізу другого сезону серіалу «відьмак» глядацька оцінка шоу на rotten tomatoes почала стрімко знижуватися. До моменту написання цієї замітки рейтинг зупинився на позначці в 63% — досить низький показник, враховуючи, що у першого сезону він становить аж 91%.

Свої рецензії на серіал залишили 2437 глядачів (у той час як перший сезон оцінило понад 20 тисяч осіб). Оцінка невтішна: зазвичай глядачі оцінюють шоу набагато тепліше, ніж критики. Цього разу вийшло навпаки. При 94% схвалення профільних змі глядацький бал впав до 63%. Ось що пишуть користувачі.

” один з найгірших кастингів, що я бачив. Це або плювок в обличчя, або спроба безсоромно заявити: “ми витираємо про вас ноги”», — вважає whiterasure n з оцінкою 0,5/5.

” це не мій відьмак. Це*****», — категорично висловлюється stanislav g з оцінкою 0,5/5.

” дуже сумно, нам з дружиною дуже сподобався перший сезон. Але цей слід було б назвати” йенніфер “замість ” відьмак”. Сценаристи просто вбивають франшизу і перетворюють її в наївну драму, ніж в фентезі-пригода, яким вона і повинна бути. Повний провал”, – підсумовує geraint f з оцінкою 0,5/5.

«спасибі netflix за таку “повагу” до книг. Складно було зробити історію більш дурною і нудною», — нарікає dizik j з оцінкою 0,5/5.

” перестаньте говорити, що шоу не подобається тільки фанатам книг! воно просто погано написано, більшість персонажів невиразні, немає ніякого побудови світу. Все з якоїсь причини обертається навколо цирі, геральт рубає монстрів, як робот, світ працює за незрозумілими правилами, все навколо подорожують через континенти, як ніби місцевий світ займає два квадратних кілометри. Тому шоу погане, а не тому, що комусь подобаються книги»,-гарячиться dorota m з оцінкою 1,5/5.

Звичайно, позитивних оцінок теж достатньо — навіть більше, ніж негативних. Однак цього разу критики і глядачі помінялися місцями: перший сезон, навпаки, публіка оцінила високо, а змі — низько.