“день танкіста” в world of tanks – всі подробиці про святкову трансляцію

14

Щорічне свято “день танкіста 2021: клановий суперкубок “і” турнір блогерів ” чекає в гості всіх шанувальників world of tanks в неділю, 12 вересня на великій трансляції, яка почнеться в 17:00 за московським часом. У програмі – “клановий суперкубок” і “турнір блогерів”, онлайн-квести, подарунки та особистий залік, кількість учасників якого цього року зросла майже на третину: боротися за призи будуть близько 200 000 гравців.

17:00 — «клановий суперкубок”: безкомпромісна битва у форматі “15 на 15” за участю кращих команд eu – і ru-регіонів: [fame] deal with it! і [mercy] no mercy. Призовий фонд складе 40 000 $.

19:00 — «турнір блогерів”: битва чотирьох команд, що складаються з відомих танкових блогерів, у форматі «7 на 7» за призовий фонд в 1 500 000 російських рублів.

Особистий залік буде йти паралельно з основною трансляцією-це завершення онлайн-змагання, участь в якому може взяти будь-який “танкіст” і виграти чудові призи. Після виконання основного бойового завдання свого дивізіону / групи абоненти тарифного плану “ігровий «(від операторів» ростелеком «і» теле2«) потрапляють в додаткову таблицю з рейтингом дивізіону» ігровий”, де перші 5000 чоловік, що зайняли призові місця, отримають спеціальні ігрові нагороди.

Трансляція “дня танкіста” традиційно буде інтерактивною. “танкісти” зможуть не тільки повболівати за улюблені команди і блогерів, а й проявити кмітливість в онлайн-квестах і отримати ще більше подарунків.