Discord тестує платний контент, за який власники спільнот зможуть отримувати гроші

32

Discord тестує варіант преміум-членства, який дозволить власникам серверів ще більше монетизувати свої спільноти і продавати доступ до ексклюзивних каналів. Раніше користувачі discord могли надавати доступ до каналів користувачам або групам користувачів, але не за оплату в самому discord. Зазвичай замість цього використовувалися платіжні системи, такі як paypal і сторонні сервіси, наприклад, patreon для платного доступу до свого контенту

Тепер discord працює над тим, щоб привнести функціональність платного каналу в свій популярний месенджер, причому власники серверів зможуть встановлювати цінові рівні і рівні доступу.

Що стосується того, скільки вони повинні коштувати, discord має кілька пропозицій. Мінімальна плата за преміум-канал рекомендується в розмірі $3 на місяць, а максимальна – $100 на місяць.

Мета discord, мабуть, полягає в тому, щоб дозволити серверам легше отримувати фінансову підтримку від учасників, зберігаючи при цьому оплату в рамках своєї екосистеми. Сам discord буде отримувати 10 відсотків від підписки.