DLE MySQL Error

297

Від автора: вітаю вас, друзі. З цієї статті ви дізнаєтеся, що робити, якщо зіткнетеся з помилкою на сайті DLE MySQL Error! Спробуємо усунути таку помилку і вирішити проблему. Приступимо?

Отже, в один прекрасний день ви зайшли на свій сайт на движку DLE, щоб порадувати своїх читачів новиною-інший… а замість звичної картинки сайту перед вами красива, але страшне повідомлення — MySQL Error! Приблизно таке:

DLE MySQL Error

Але не поспішайте кричати «Шеф, все пропало — гіпс знімають, клієнт виїжджає» DLE MySQL Error насправді найчастіше подібна проблема вирішується досить швидко і безболісно. Давайте спробуємо прочитати текст помилки. Суть помилки полягає в тому, що якомусь користувачеві root (у вас може бути інший) заборонено доступ до сервера MySQL.

Найчастіше така помилка виникає в момент переїзду з одного хостингу на інший. При переїзді найчастіше на новому сервері у вас буде інший користувач і пароль. Відповідно, налаштування підключення до сервера баз даних (логін та пароль) залишилися з колишнього сервера. І ці установки не завадило б поміняти.

Де змінити налаштування підключення до сервера MySQL? Зберігаються вони у файлі engine\data\dbconfig.php

DLE MySQL Error

Це відкритий в текстовому редакторі файл dbconfig.php. У цьому файлі нас цікавлять в першу чергу рядки 7 і 9, на яких і визначається логін і пароль. Пропишіть значенням константи DBUSER логін, отриманий від нового хостера, а для DBPASS — необхідний пароль. Зберігаємо файл і йдемо перевіряти сайт.

DLE MySQL Error

Як бачимо, проблема вирішилася. До речі, в цьому ж файлі ви можете змінити також ім’я бази даних, якщо воно змінилося. За це відповідає константа DBNAME. Також іноді ім’я сервера (константа DBHOST) може відрізнятися від localhost. У цьому випадку вкажіть коректне.

Також ви можете зіткнутися і з іншими помилками MySQL Error. В цьому випадку потрібно розбиратися з кожною конкретною помилкою індивідуально. Але найчастіше всі вони також легко виправляються повторним імпортуванням дампу бази даних на новий сервер, тобто відновленням бази даних з копії.

На цьому у мене все. Удачі!