Для чого потрібна криптовалюта.

5-17-2018

Для чого потрібна криптовалюта.
Перш ніж розпочати у що інвестувати потрібно розуміти що таке взагалі криптовалюта і навіщо вона потрібна. І так що таке криптовалюта? Можна з усією впевненістю стверджувати, що це нове покоління грошей, причому цілком адекватне для цифрового століття. Вони не належать ні до однієї країни або до банку і у них немає фізичного вираження. Вони знаходяться в інтернеті. Але при цьому кріптовалюти це не просто циферки на екрані. Це цілком реальні гроші, на які можна купувати справжні речі. У більш розвинених країнах на них можна купувати автомобілі, об’єкти нерухомості катери, літаки, так і просто розплачуватися як звичайними грошима. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі типа таких.
Головне достоїнство криптовалют полягає в тому, що вони абсолютно децентралізовані. Тобто не один банк або навіть держава не здатна навмисно підняти або опустити курс. Другий плюс-це анонімність. Не можна переглянути, скільки у людини грошей на рахунку і куди він їх витратив. Варто зауважити, що у цих переваг є і деякі негативні наслідки. Так, наприклад, коли кріптовалюти були такими популярними їх використовували для відмивання грошей, отриманих з незаконних угод.
Саме це зараз і є однією з перешкод світового розвитку криптовалют. Багато банків досі не хочуть з ними мати справу, оскільки вважають, що це щось незаконне. Але ситуація змінилася і тепер кріптовалюти це не завжди щось незаконне. Кожна монета являє собою зашифрований криптографічний код, це унікальний номер і єдина комбінація знаків. Це допомагає уникнути підробок, адже неможливо скопіювати код жодної монети.