Для гравців запущений домен верхнього рівня .game

213

Від автора: у Мережі з’явився спеціалізований домен верхнього рівня для гравців. Реєстрація в ньому була відкрита минулого тижня. Кілька великих розробників вже придбали домени в цій зоні.

Великий реєстратор верхніх доменів компанія минулого тижня відкрила для сайтів ігрову зону з розширенням .game. Вона призначена для розміщення тематичних ресурсів, присвячених комп’ютерним і онлайн-ігор. Представники Uniregistry відзначили, що великі розробники «ігрового» софта вже зарезервували домени в цій зоні.

Повідомляється, що Microsoft зареєстрували кілька доменних імен (Xbox.game і Minecraft.game). Не відстає від творців Вінди і велика ігрова компанія Blizzard Entertainment. Вона зареєструвала імена під ресурси для серії своїх бестселерів: Overwatch, WarCraft, Hearthstone, Heroes of the Storm та інші.

«Яблучна» корпорація придбала кілька доменів в новій зоні (iPad.game, AppleWatch.game). Менш великі ігрові студії також збираються розмістити в ній свої сайти. Серед них: Riot Games, Square Enix.

Керівник Uniregistry зазначив, що пильна увага до нового домену верхнього з боку провідних «ігрових» компаній гарантує йому високу популярність серед тематичних сайтів і гравців.