Для програвання роликів на Яндекс.Відео потрібно HTTPS

118

Від автора: Яндекс.Відео повністю переходить на захищену версію протоколу. Тепер всі ресурси, на яких не реалізована підтримка HTTPS, не зможуть показувати своє відео в результатах видачі.

На своєму блозі для вебмайстрів команда Яндекс.Відео повідомила, що платформа повністю переходить на захищену версію протоколу. В результаті чого сайти, система яких не підтримує HTTPS, не зможуть відтворювати свої ролики в пошуковій видачі сервісу. Замість цього у видачі буде виводитися спеціальна заставка з гіперссилкою, що веде на джерело, на якому опублікований відеоролик.

Представники Яндекс.Відео нагадали, що можливість відтворення ролика в результатах видачі збільшує кількість його переглядів користувачами, які здійснюють пошук відеоконтенту по ключових запитах.

Відзначається, що використання захищеної версії протоколу HTTP значно підвищує захищеність ресурсу, а також безпеку даних, переданих між сервером і клієнтом. Виходячи їх цього, поступово всі інші сервіси Яндекса також повністю перейдуть на HTTPS.

Крім цього команда Яндекс.Відео рекомендує всім власникам сайтів і вебмайстрам ознайомитися з оновленим списком вимог до відеоплеєр. Їх дотримання гарантує коректне відтворення роликів у результатах видачі платформи.