Додаток Vinci – аналог Prisma для Вконтакте

208

Від автора: вітчизняні розробники при підтримці Вконтакте створили і запустили мобільний аналог Prisma. Для цього команді програмістів з 7 осіб знадобилося всього 10 днів. Новий додаток отримало назву Vinci.

Команда російських програмістів за підтримки «Вконтакте» всього за 10 днів розробила аналог популярного сервісу Prisma. Новий додаток було названо Vinci і буде існувати в двох версіях: під Android і iOS.

Програма включає в себе колекцію з 10 фільтрів. Для додання фото художнього ефекту користувач повинен вибрати знімок зі своєї колекції, що зберігається на мобільному пристрої. І потім застосувати до нього один з десятка ефектів. Для порівняння: в Prisma користувачам доступно понад 30 фільтрів.

Як розповів один з авторів Vinci Кирило Малєв, для створення програми команді з 7 чоловік вистачило всього 10 днів. За цей час їм часто доводилося жертвувати годинами сну. Також творець підкреслив підтримку керівництва соціальної мережі, яка надала розробникам весь потрібний функціонал.

Андрій Рогозін (операційний директор Вконтакте) зазначив, що ресурс зацікавлений у розвитку такого. Досвід Prisma довів, що такі фотопрограми високо затребувані серед користувачів.