Доля справжніх цінителів-навушники hyperx для ігор

26

Мало хто знає, що близько третини бюджету розробки ігрового продукту йде на звукові ефекти, музичний і голосовий супровід. Ігри класу ааа, наприклад, третя версія відомого багатьом бестселера» відьмак”, забезпечена озвученням професійного рівня акторів, саундтреки яких вже давно в плейлистах цінителів.

Модельний ряд гарнітур виробника hyperx забезпечений оголовьем з надм’якого матеріалу, технологією останнього покоління, яку задіють при зборі амбушур, таким чином, відображаючи форми і рельєф вушної западини гравця. Іншим характерним якістю навушників фірми представляється доступність на ринку і ціновий фактор, який відповідає якості.

Навушники hyperx ідеально підходять для тих, хто професійно займається геймінгом. Висококласне звучання, на яке робиться упор при відтворенні, ідеально поєднується з частотним діапазоном низького, середнього і високого рівня, а поліпшене відтворення баса в поєднанні з іншими перевагами приносять особливий смак перемог і завоювань.

Унікальна начинка і комплектація

Що стосується дизайну: тут ми знаходимо два варіанти, які нам пропонують моделі в білому і чорному кольорі. На кожному навушнику з боків є логотип компанії.

Ігрова гарнітура оснащена якісним мікрофоном для комфортного спілкування з командою або друзями. Збираючи загальну картину, можна зробити висновок, що гарнітура від hyperx гідна уваги поважаючого себе геймера.

Ігрові навушники hyperx з мікрофоном допоможуть вам не відволікатися під час гри, поки ви можете розмовляти з іншими гравцями в командних турнірах. У stylus можна купити аматорські та професійні гарнітури з якісним звуком і продуманою ергономікою:

  • повнорозмірні амбушюри забезпечують комфорт;
  • регульована дужка оголів’я дозволяє домогтися оптимальної посадки;
  • легка вага не викликає втоми.

Вбудовані динаміки створюють об’ємний звук для підвищення реалістичності того, що відбувається. У нашому каталозі моделей є навушники hyperx для ігор в різних цінових категоріях. Доступні дротові та бездротові аксесуари, а також гарнітури з налаштуванням каналів.

Які hyperx в дії

Якість відтворення звуку можна охарактеризувати як плавне, весь частотний спектр представлений в повному обсязі. Якість і гучність вашого голосу залежить не тільки від якості мікрофона, але і від мікрофонного тракту материнської плати або звукової карти вашого комп’ютера. Тому, якщо вам не подобається якість передачі мови через мікрофон hyperx, спочатку протестуйте гарнітуру в голосовому зв’язку через смартфон або на іншому комп’ютері за допомогою тесту skype – проблема швидше за все на стороні приймаючого пристрою.

Всі хмарні гарнітури hyperx-це пристрої високого класу, які демонструють різницю між вбудованим аудіочіпом і автономним рішенням. Це не означає, що вбудований звук поганий. Сучасні кодеки realtek забезпечують дуже хороший звук, тільки дискретні рішення від відомих брендів роблять звук hyperx cloud ще краще.

Гарнітура hyperx гарантує вам нові враження від самих різних звукових ефектів, нові ефекти сприйняття віртуального ігрового світу і просто високоякісний звук, від якого просто неможливо відірватися. Техпідтримка stylus постійно на зв’язку і обов’язково відповість вам особисто, навіть якщо таке питання вже задавався.