Доповнення legacy of the sith до star wars: the old republic затримається до наступного року

42

Видавництво electronic arts і студія-розробник bioware оголосили про вимушене перенесення на більш пізній термін масштабного розширення legacy of the sith для своєї багатокористувацької рольової гри star wars: the old republic.

Джерело зображень: star wars: the old republic

Нагадаємо, legacy of the sith було представлено на початку липня і очікувалося до запуску до кінця поточного року. В рамках листопадової трансляції розробники розкрили точну дату виходу-14 грудня.

Як стало відомо, запуск legacy of the sith було вирішено відкласти до 15 лютого 2022 року. Команда усвідомила, що потребує більшої кількості часу для реалізації своїх задумів на належному рівні якості.

«ми робимо наголос на додатковому тестуванні багатьох змінених елементів для випуску [аддона], який ви хочете і заслуговуєте”, – запевнив режисер star wars: the old republic кіт каннег (keith kanneg).

Legacy of the sith розповість про небезпечний культ ситхів і дарта малгуса, а також принесе з собою механіку бойових стилів, нову «стелю» розвитку (80-й рівень) і поліпшення системи створення персонажа.