Директор apex legends і директор з дизайну пішли з respawn

41

Respawn entertainment втрачає двох своїх найталановитіших лідерів. Директор гри apex legends і співзасновник студії чад греньє оголосив про свій відхід з respawn в п’ятницю, а незабаром після цього виступив директор з дизайну apex legends джейсон маккорд. Обидва мають 11-річний досвід роботи в respawn.

” це була незабутня поїздка, м’яко кажучи. Але сьогодні ця божевільна глава підійшла до кінця”.

Греньє оголосив, що його заміною в якості директора гри apex стане стівен феррейра, який приєднався до respawn в червні 2019 року і з тих пір був “правою рукою” греньє.

” apex legends знаходиться в надійних руках, і я відчуваю, що можу піти, знаючи, що про цю гру і спільноту як і раніше будуть піклуватися. Стівен феррейра візьме на себе роль директора гри і подбає про те, щоб все було зроблено правильно»

— додав він.

” у respawn ми завжди вважали, що нове керівництво та нові члени команди означають нові ідеї, нову енергію та нові інновації. Це як не можна більш точне твердження, щоб описати великий внесок стівена за ці роки”.

Тим часом, маккорд оголосив про свою відставку в п’ятницю в твіті, зазначивши, що 11 років в respawn призвели до появи 11 сезонів і 11 карт для apex legends.

” важко залишати гру і команду, яку ви любите. Але прийшов час зробити щось нове»,-написав чад. “планів поки немає. Збираюся пройтися по землі трохи і підзарядитися. Буду на зв’язку!”

Після двох великих від’їздів respawn переживає епоху потрясінь, оскільки генеральний директор вінс зампелла прийняв франшизу battlefield у колишнього генерального менеджера dice оскара габріельсона. Реліз battlefield був різко розкритикований критиками і гравцями, в результаті чого battlefield 2042 стала однією з ігор steam з найгіршими рейтингами. Respawn, однак, була однією з найуспішніших студій ea, тому можна вважати, що вінс привнесе частину цього успіху у франшизу battlefield.