Дизайн і розробка сайтів під ключ

4-4-2021
ᐉ Скільки коштує створення сайту під ключ, Зробити з нуля Україна
 
 

Що таке створення сайту під ключ?

Створення сайту під ключ-це послуга з розробки сайту, від збору інформації для наповнення сайту і створення прототипу сайту, до розробки дизайну, верстки, програмування і наповнення. Також хочемо вам порекомендувати дизайн і розробку сайтів під ключ https://quatroit.com/ від компанії QuatroIT.

В результаті замовника виходить сайт в готовому вигляді, який містить певний набір функцій і надає цільовій аудиторії необхідну інформацію.

Розробляємо сайти будь-яких типів

  • сайти-візитки
  • лендінги (односторінкові сайти)
  • корпоративні сайти
  • каталоги та інтернет магазини
  • нестандартні проекти (написання з нуля, без готових систем управління сайтом)

Вартість розробки сайту під ключ

Нижче вказана середня вартість виготовлення інтернет-сайтів. Точна оцінка робиться в індивідуальному порядку. Ціна на сайт залежить від його функціональних можливостей, варіанту розробки (з розробкою дизайну або на основі типового дизайну) і необхідних клієнту додаткових послуг (логотип, seo, наповнення).

5-10 днів

25-45 днів

Від 60 днів

Що таке типовий дизайн

Типовий дизайн сайту – ідеальний вибір, якщо необхідно запустити сайт невеликої компанії з простою структурою сторінок і заощадити на розробці. Для створення сайту використовується сучасний шаблон (заготівля дизайну).

Підбираються кілька варіантів на вибір, потім обраний шаблон адаптується під завдання і вимоги замовника. Виробляються часткові коригування під бажану структуру сторінок (можна розташувати інформацію в потрібній послідовності), змінюються кольори і шрифти, підбираються іконки і зображення.

Що таке унікальний дизайн

З унікальним дизайном можна врахувати будь-які побажання і зробити необхідний функціонал в тому вигляді, який потрібен замовнику. Не потрібно підлаштовуватися під логіку роботи шаблону і його стиль.

Типовий дизайн не завжди дозволяє втілити всі побажання замовника. Якщо стає зрозуміло, що шаблон вимагає численних змін зовнішнього вигляду і функціональних можливостей, краще відмовитися від шаблону і розробити унікальний дизайн з нуля.