Джон Мюллер розповів про індексацію SVG та PDF форматів

202

Від автора: представник Google Джон Мюллер продовжує відповідати на питання вебмайстрів про «тонкощі» роботи пошукової системи. На цей раз він розповів про особливості обробки сервісом декількох популярних форматів документів.

Джон Мюллер (інженер якості пошуку Google) нагадав, що з 2010 року пошуковик почав індексувати розміщений на веб-сторінках графічний контент, виконаний у форматі SVG. Але пошуковий краулер «навмисно» не переходить за гіперпосиланнями, розміщених у таких документах.

На відміну від інших популярних графічних форматів вміст SVG можна змінювати за допомогою звичайних текстових редакторів. Крім цього такі файли характеризуються меншими розмірами і при стисненні SVG якість зображень практично не падає.

Відповідаючи на інше поставлене питання, Мюллер пояснив, що в «повновагою» версії видачі Google реалізована підтримка PDF формату атрибуту rel зі значенням canonical (rel=canonical).

До цього Джон повідомляв, що даний атрибут спеціально не підтримується сервісом у версії пошуку по зображеннях та на веб-сторінках з великою кількістю графічного контенту. Тому додавання його в заголовок такого веб-документа не дасть ніякого результату.