Ea поділилася цікавою статистикою fifa 22 і оголосила про можливу зміну назви серії

14

Компанія electronic arts розмістила в блозі генерального директора ea sports group кема вебера звернення до фанатів fifa 22, де подякувала гравцям, а також поділилася цікавою статистикою і планами на серію.

Стало відомо, що проект на даний момент вже спробувало понад 9,1 мільйона користувачів, в ultimate team створили понад 7,6 мільйонів складів і зіграли 460 мільйонів матчів. Таким чином, можна сказати, старт був дуже успішний.

Що стосується планів, то розробники оголосили про подальше якісне реагування на зворотний зв’язок, розширення списку платформ для серії, більшу увагу до кожного рівня спорту, включаючи і нижчі його ешелони, прискорення розвитку жіночого футболу. Ще очікується постійне збільшення кількості ліцензованого контенту.

Однак самим незвичайним рішенням може стати перейменування глобальної серії футбольних ігор ea sports в майбутньому. Даний крок поки лише розглядається, але він цілком реальний, оскільки угода про права на назву з fifa була укладена окремо від усіх інших партнерських угод.