Efootball отримає перше велике оновлення в кінці місяця

13

Футбольний симулятор efootball, що вийшов в кінці вересня умовно-безкоштовний кросплатформенний спадкоємець популярної серії pro evolution soccer, був зустрінутий розгромними відгуками критиків і гравців. Зараз середня призначена для користувача оцінка гри на metacritic не перевищує 1 бала ні на одній з платформ. Гравці були шоковані безліччю багів і слабкою графічної складової. У соціальних мережах можна знайти безліч кумедних добірок з помилками гри. Крім того, не всі позитивно оцінили новий вектор розвитку серії. Efootball позиціонується як гра-сервіс з великим упором на мобільні платформи.

Розробники з konami прислухалися до претензій, вибачилися перед гравцями і пообіцяли виправити більшу частину відомих проблем в прийдешньому оновленні. Воно має вийти на всіх платформах 28 жовтня.

Ігрові новини

1 год. 21 хв. Назад0перший погляд на погоні і перестрілки перезапуску saints row 2 год. 34 хв. Назад0трейлер доповнення black cat heist для payday 2 2 год. 51 хв. Тому в rocket league пройде святковий кросовер з dc 3 год. 22 хв. Назад0по мотивам system shock знімуть серіал 4 год. 56 хв.тому, може стати трилогією 5 год. 49 хв. Назад0трейлер з відгуками про tales of arise 6 год. 37 хв. Назад0продажі it takes two перевищили 3 млн копій