Екшен-платформер no longer human запропонує перевтілитися в кібердемона недалекого майбутнього

16

Видавництво pm studios у своєму офіційному мікроблозі повідомило, що візьме на себе випуск енергійного кіберготичного екшен-платформера no longer human від «групи екстрасенсів» зі студії 0801 llc.

Джерело зображень: steam

Події no longer human розгортаються в недалекому майбутньому, коли вже стали буденністю нейрокомп’ютерні інтерфейси дозволяють користувачам повністю покинути фізичний світ.

Гравцям в no longer human дістанеться роль цунон, яка колись була міжнародно відомим вокалоїдом, а до теперішнього моменту перетворилася в прагне до світового панування кібердемона.

З точки зору геймплея no longer human запропонує агресивну бойову систему (розробники називають її гібридом devil may cry і super smash bros.), що спонукає грати не тільки ефективно, але й ефектно.

Повідомляється, що no longer human цілеспрямовано створюється для спідраннерів і повторних проходжень. Гра також дозволить розширювати набір своїх прийомів і використовувати спеціальні атаки.

Скріншоти no longer human

До того ж в no longer human обіцяють «сюрреалістичне оповідання», саундтрек в жанрі діджитал-хардкор і поєднує естетику led-екранів і несправних програм візуальний стиль.

Реліз no longer human очікується в 2022 році на пк (steam) і неназваних консолях. Спробувати гру особисто дадуть відвідувачам фестивалю pax west 2021, який пройде з 3 по 6 вересня в американському сіетлі.