Електромобільний стартап lordstown motors готовий продати своє підприємство компанії foxconn

14

Молодий американський виробник електричних пікапів lordstown motors на шляху до випуску свого першого серійного електромобіля зіткнувся з масою труднощів. Фінансові проблеми і зміна керівництва призвели до того, що тепер компанія шукає партнерів для здійснення діяльності. Одним з них може стати foxconn, зацікавлений в покупці підприємства в штаті огайо.

Джерело зображення: bloomberg

Дана виробнича площадка в 2019 році вже змінювала власника — до lordstown motors її використовувала корпорація general motors, але після зняття з виробництва моделі chevrolet cruze воліла продати підприємство. При колишньому власнику підприємство було розраховане на випуск 300 тисяч автомобілів щорічно, і на подібні масштаби діяльності у lordstown motors просто немає достатніх коштів. Продавши підприємство foxconn, як зазначає bloomberg, компанія спільно з новим власником зможе використовувати даний майданчик більш ефективно.

Переговори між сторонами ще не завершені, і сама інформація про угоду вважалася конфіденційною до тих пір, поки не стала надбанням змі. Раніше lordstown motors намагалася знайти орендарів на вільні площі, але одноразова виплата з боку foxconn напевно прискорить процес підготовки до серійного виробництва пікапів endurance, яке має початися в першому кварталі наступного року.

Для foxconn ця угода може бути цікава тим, що компанія отримає виробничу площадку на території сша, яка вже спрофільована під збірку транспортних засобів. У тайванського гіганта є недобудоване підприємство в вісконсіні, але остаточне рішення про його перепрофілювання ще не прийнято. Тим часом, foxconn вже підрядилася випускати для американської марки fisker електромобілі ocean, тому наявність профільного підприємства на території сша не буде зайвим.