Eve online-відгомони найбільшого в історії конфлікту. Що зараз відбувається на фронтах

18

Війна в mmorpg eve online ніколи не закінчується. Незважаючи на те, що формально об’єднані сили legacy coalition/panfam (papi) завершили кампанію проти коаліції the imperium і розпалися, в деяких місцях все ще відбуваються бойові дії. Пропонуємо вам ознайомитися з 60 тижнем world war bee 2.

Битв стає все менше і активність продовжує знижуватися. Більшість подій сконцентровано навколо різних космічних споруд, що залишилися після просування papi вглиб території противника. У період з 22 по 28 серпня спостерігалося 25 ворожих дій. Як і раніше, основні зіткнення були сконцентровані в регіоні delve. Протягом 60 тижня було 1 бій, втрати в якому перевищили 20 мільярдів позов. Флоти snuffed out і fraternity билися в vale of the silent. Також невеликий внесок внесли пілоти imperium.

З початку конфлікту 5 липня 2020 року обидві сторони знищили понад 1.2 мільйона кораблів і споруд, загальна вартість яких перевищує 203 трильйони позов. А реальна оціночна вартість війни становить як мінімум 3 мільйони доларів.

Інша статистика:

  • знищено титанів-496 одиниць, ціна більше 41 трильйона позов
  • знищено суперкар-241 одиницю, ціна більше 6 трильйонів позов
  • знищено кіпстар цитаделей-40 одиниць, ціна більше 9 трильйонів позов
  • знищено космічних споруд-3 560 одиниць, ціна більше 35 трильйонів позов

Також за час війни було встановлено 4 світових рекорди, які потрапили в книгу рекордів гіннесса:

  • найбільша pvp-битва в комп’ютерній грі – 8 825 учасників
  • найбільша кількість одночасних учасників в pvp-битви в комп’ютерній грі – 6 557 осіб
  • найдорожча битва в грі – близько 378 000 доларів
  • найбільша кількість знищених титанів в eve online – 257 кораблів

Основні дії відбуваються на трьох фронтах: північному (регіон fountain, кордон з aridia і cloud ring, а також західна частина delve), східному (регіони paragon soul, catch, stain, immensea і esoteria) і південному (інша частина регіону delve, querious і period basis).

північний фронт (регіон fountain, кордон з aridia і cloud ring, а також західна частина delve)

Північ не був багатий на цікаві події. The initiative знищив свій власний фортизар в системі y-2ano, а орда втратила фортизар в в системі sakht в aridia.

східний фронт (регіони paragon soul, catch, stain, immensea і esoteria)

Схід теж був досить спокійним місцем. З цікавого хіба що варто відзначити втрату альянсом brave кипстара в pzma-e, регіон impass.

південний фронт (решта регіону delve, querious і period basis)

У неділю антиімперіумські сили позбулися 2 абеток і 3 фортизарів. У понеділок альянси brave і test втратили по фортізару. У вівторок warped intentions також позбулися 3 фортизарів і татара, а гуни втратили хел. Середа відзначилася знищенням належить альянсу brave атанора і декількох фортизарів warped intentions. У четвер test позбулися фортізара, а в суботу imperium знищив ворожий суперкар.

десь в інших місцях

Були минулого тижня цікаві події і за межами основних місць битв. Severance втратили хел, а fraternity не тільки хел, але і нікс. На початку тижня snuffed out продовжили битви з fraternity в vale of the silent. У підсумку все завершилося пробросом титанів пілотами fraternity на дреди snuffed out. На полі бою також з’явився флот коаліції the imperium. Фінальний звіт битви показав, що втрати fraternity склали близько 130 мільярдів позов, snuffed out втратили 258.5 мільярда, а гуни 13 мільярдів.