F1 2021 отримує перше велике оновлення

12

Після виходу f1 2021 в липні цього року ea sports і codemasters оголосили про плани додати в гру три нових траси в якості безкоштовного завантажуваного контенту в найближчі місяці. Портімао та імола були додані до календаря f1 2021 із запізненням, після скасування інших перегонів, і команда дизайнерів codemasters працювала над тим, щоб включити ці траси в гру.

Після чергового мелодраматичного уїк-енду гонок, гра отримала сьогодні перше велике оновлення, в якому з’явилася траса портімао, а також кілька корисних функцій і доповнень. Це дає гравцям можливість вперше в грі взяти участь в гран-прі португалії, відтворивши реальну гонку, яка відбулася в квітні.

Оновлення від 13 вересня 2021 року включає в себе оновлені характеристики автомобілів, щоб більш точно відобразити сезон 2021 року, а також додавання автомобіля безпеки aston martin на додаток до mercedes amg gt r.

  • у жовтні до списку трас приєднається імола.
  • після листопадового оновлення в гру буде додана траса jeddah street circuit напередодні відкриття гран-прі саудівської аравії в грудні.
  • у листопаді f2 також отримає повне оновлення сезону 2021 року, додавши в гру автомобілі і гонщиків цього року.

“ми дуже раді, нарешті, випустити нашу першу безкоштовну трасу і повідомити нашим гравцям, що нас чекає в найближчі місяці”, – сказав пол джил, старший директор по франчайзингу f1 в codemasters. “гравці розповіли, як їм не терпиться познайомитися з новими трасами сезону 2021, і jeddah street стане яскравою подією за кілька тижнів до дебюту формули 1 в грудні”.

Разом з сьогоднішнім оновленням ea sports і codemasters також пропонують безкоштовну пробну версію f1 2021 для xbox і playstation, яку вже можна завантажити.