Facebook створює Snapchat з функцією для «живого» спілкування

208

Від автора: Facebook розробляє новий додаток для створення та обміну мультимедійним контентом. Можливості програми багато в чому схожі з Snapchat, але додатково додаток володіє функціоналом для ведення прямих трансляцій.

Як повідомляє The Wall Street Journal (при цьому посилаючись на джерела всередині компанії), Facebook розробляє свій аналог Snapchat з функціоналом для «живого» спілкування. Вже готовий прототип нового додатка. Але швидше за все вона не буде запущено всередині соціальної мережі, оскільки проект носить суто експериментальний характер.

Досі невідомо офіційну думку керівництва Facebook. В офісі зарубіжної соціалки коментувати інформацію про розробку нової програми відмовилися.

Раніше компанія вже намагалася придбати Snapchat, але зазнала невдачі. Після чого розробники Facebook зайнялися створенням власного аналога програми. У 2014 соціальна мережа запустила Slingshot – програму для обміну мультимедійним контентом з друзями. Як і в Snapchat, у ній реалізована функція «самоудаления» повідомлень після їх прочитання.

До цього Facebook випустила додаток Camera, яке призначене для редагування фото і відеороликів. Але ні Slingshot, ні Camera не отримали широкого розповсюдження серед користувачів соціалки. З допомогою цих програм Facebook намагається вирішити проблему дефіциту оригінального контенту в соціальній мережі. За даними статистики, користувачів ресурсу з кожним роком все рідше діляться унікальним конентом між собою.