Fall guys встановила рекорд гіннесса, як найбільш завантажувана гра playstation plus за всю історію

22

Гра fall guys: ultimate knockout стала культурним феноменом у світі ігор після свого виходу в минулому році. Легковажний підхід гри до популярного жанру battle royale миттєво припав до душі гравцям різного віку, а сама гра стала фаворитом багатьох популярних стримерів на різних платформах. Гра fall guys була особливо популярна на playstation, де вона була представлена в якості безкоштовної гри в ps plus. Тепер гра зайняла своє місце в книзі рекордів.

Офіційний аккаунт fall guys в twitter оголосив, що fall guys офіційно внесена в книгу рекордів гіннесса, як сама скачувана гра playstation plus за весь час. Раніше вже повідомлялося, що fall guys була продана тиражем більше 11 мільйонів копій протягом чотирьох місяців, а на playstation 4 гра зібрала більше 8 мільйонів гравців менш ніж за місяць.

🚨 big w alert 🚨 fall guys has been added into the @gwr guinness world records as themost downloaded playstation plus game of all-time!shout out to you all for making this possible 👀 pic.twitter.com/rwffynzb4r

— fall guys – are ye having 5.fun? 👑 (@fallguysgame) september 24, 2021

Минулого місяця fall guys відзначила свою першу річницю і хоча гра вже не така популярна, як це було після її виходу, mediatonic явно має намір продовжувати підтримувати гру. Fall guys продовжує співпрацювати з багатьма популярними ігровими іконами, а в липні 2021 року стартував п’ятий змагальний сезон з темою джунглів. Величезний успіх fall guys закріпив її місце в історії ігор, а компанія mediatonic показала, що її культові персонажі-боби нікуди не дінуться.

Fall guys: ultimate knockout вже доступна на пк і ps4, а версії для switch, xbox one і xbox series x/s, що знаходяться в розробці, планується випустити пізніше в цьому році.