Фанати ghost recon неприємно шоковані анонсом ghost recon frontline

13

Вчора ввечері ubisoft провела присвячене 20-річчю франшизи tom clancy’s ghost recon захід, в рамках якого анонсувала нову гру серії-ghost recon frontline. Нею виявився умовно-безкоштовний тактичний шутер з елементами королівської битви, в якому гравцям, об’єднаним в невеликі загони, треба бродити по ігровому світу і збирати частини розвідданих, попутно відстрілюючись від конкурентів.

Зрозуміло, гравці, які ще пам’ятають ганебний для ubisoft реліз ghost recon breakpoint, не могли не прокоментувати подію. Як вважають гравці, франшизі ghost recon нічого робити в “батлрояльном” режимі, а сам геймплей виглядає примітивним і ніяк не відповідним духу серії. І це ми ще сильно пом’якшили тон, в якому геймери відгукуються про новинку; в іншому випадку матеріал не підійшов би під норми і правила редакційних новин.

Як підсумок, анонсуючий відеоролик ghost recon frontline потонув в «дізлайках», кількість яких більш ніж вчетверо перевершує кількість «лайків». Зрозуміло, поклавши руку на серце, робити які б то не було висновки про гру поки занадто передчасно: нам не розповіли подробиць і не показали повноцінного геймплея, а сам реліз — ще вкрай віддалена подія, оскільки frontline знаходиться на ранніх стадіях виробництва.