Final fantasy 7: the first soldier вийде в листопаді

16

Square enix оголосила, що final fantasy vii: the first soldier вийде для ios і android в листопаді. Попередня реєстрація відкриється в жовтні.

Ось останні подробиці, оголошені під час tokyo game show 2021 online special live stream:

  • підтримка контролера – підключіть телефон до монітора, і вам буде здаватися, що ви граєте на консолі! грайте комфортно, навіть якщо ви не дуже хороші з віртуальними майданчиками!
  • додано режим навчання – ви зможете отримати доступ до спеціальної тренувальної карти, щоб практикуватися і експериментувати з різною зброєю, матерією і стилями!
  • оновлене керівництво – буде розділено на дві частини: одна, яка охоплює основні елементи управління, і інша, яка охоплює правила бою і загальний хід ігрового процесу.
  • додана функція колекції – система обміну предметами, яка сподобалася учасникам бета-версії, але більше і краще! збирайте шматочки від монстрів, секретних ящиків і т. Д. І обмінюйте їх на предмети! доступні предмети будуть оновлюватися кожен сезон!
  • новий стиль: ніндзя 8>–>- цей стиль орієнтований на мобільність! він використовує сюрікен для ближнього бою і допускає деякі підлі бойові тактики. Він може перетворитися на невидимку зі своєю здатністю ” сховатися» і переміщатися для прихованих атак.